Foundation (Nadace)
72/100 - 45×

Foundation(Nadace)

Příběh se odehrává ve velmi vzdálené budoucnosti, ve které již lidstvo osídlilo celou Galaxii a vytvoří jednu velkou říši, která sjednocuje všechny planety, na kterých lidi žijí. Během této doby je vyvinuta věda psychohistorie, která říká, že je možné předpovídat chování velkých mas lidí.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Apple TV+ | 55 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Lee Pace (Den), Laura Birn (Eto Demerzel), Lou Llobell (Gaal Dornick), Jared Harris (Hari Seldon), Reece Shearsmith (Jerril), Alfred Enoch (Raych Foss), Leah Harvey (Salvor Hardin), Terrence Mann (Soumrak), Cassian Bilton (Úsvit)

Den

Den

Současný vládnoucí císař Galaktické říše, formálně pojmenován jako Kleon XII. Vládne s bratrem Soumrakem a bratrem Úsvitem po jeho boku. Má obavy z předpovědí Hariho Seldona ohledně osudu Říše, protože věří, že Seldon by mohl být revolucionářem, který by destabilizoval Impérium zevnitř.

Sezóny 1
2021 -

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Qrx

Hraje to neskutečně…

4.5.2022 | 14:28:26
linhe

Dosud jediný sympatický herec, roli hraje úplně přirozeně. Jsou chvíle, kdy tuto postavu nemusím, ale asi bych k ní měla mnohem větší averzi, kdyby ji hrál někdo jiný :D.

11.10.2021 | 16:37:49

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Leap

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Foundation

Nepřehlédněte

Přinášíme vám novinky o seriálu Foundation

Přinášíme vám novinky o seriálu Foundation

V následujícím článku se dozvíte, kde přesně se seriál natáčel, kdy přesně bychom měli seriál očekávat na streamovací platformě Apple TV+ nebo kolika epizod se v první řadě či v celém seriálu do budoucna dočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama