Ghosted
52/100 - 13×

Ghosted

Tajná vládní organizace si najme Leroye Wrighta a Maxe Jennifera, kteří pro ně mají vyřešit nevysvětlitelné jevy, jež se dějí v Los Angeles. Oba dva brzy zjistí, že se jedná o problém mnohem většího měřítka.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Craig Robinson (Leroy Wright), Ally Walker (Ava LaFrey),


Ghosted se nejspíš konečně vrátí

Ghosted se nejspíš konečně vrátí

Dění kolem vysílání novinky Ghosted je nepopiratelně zajímavější než samotný seriál. Po řadě zpráv o opětovném zařazení do programu a následném stažení z programu se stanice Fox konečně rozhodla pro pevné datum návratu této nadpřirozené komedie.

7 0
2.6.2018

Co se dělo za oponou

Ghosted se v nedělním slotu na Foxu poměrně dařilo, proto zanedlouho přišla zpráva o prodloužení první řady z původních deseti na 16 epizod. S tím zároveň došlo k nečekané změně showrunnera; Kevin Etten byl nahrazen Paulem Liebersteinem, který se mimo jiné podílel na tvorbě americké verze sitcomu The Office. To značilo, že stanice je s výsledky Ghosted spokojená, ale zároveň věřila, že po tvůrčí stránce by se této komediální novince hodila zkušenější vůdčí ruka.

Jenže důvěra Foxu dlouho nevydržela a hned začátkem roku 2018 se začaly dít zvláštní věci. Posledním oficiálně odvysílaným dílem byla devátá epizoda Snatcher z 8. ledna, která posloužila jako zimní finále, přičemž seriál se měl vrátit někdy na jaře. To dávalo smysl, protože produkce nově objednaných epizod nebyla ani zdaleka dokončena. Posledním hotovým dílem byl Hello Boys, jenž byl nedopatřením zveřejněn již v lednu, a sice skrze streamovací službu Amazon.


Po pár měsících ticha se opět rozvířily vody a stanice Fox oznámila, že Ghosted se vrátí s novými epizodami v půlce března. Narychlo však došlo ke změně a do vyhrazeného vysílacího času byla nasazena druhá polovina páté série Brooklyn Nine-Nine. Nové datum návratu stanoveno nebylo a Ghosted byl odložen do šuplíku. V dubnu byl seriál zařazen do programu TVNZ Duke na Novém Zélandu, po jednom odvysílaném díle byl ale seriál stažen z vysílání, přičemž onou odvysílanou epizodou byla již uniklá Hello Boys.

Návrat z prodloužené dovolené

A tímto se dostáváme do současnosti. Hlavní sezóna nedávno skončila a Ghosted se podle vyjádření Foxu konečně vrátí na obrazovky se zbylými sedmi epizodami. S ohledem na časový posun je datem návratu 11. červen, kdy se dočkáme hned dvou epizod najednou – The Wire a The Demotion. Dál se bude seriál vysílat jednou týdně a finále první řady je naplánováno na 15. července.

To ale stále není celý příběh. Kromě toho, že osud seriálu jako takového je stále velkým otazníkem, další podivuhodnou záležitostí je pořadí epizod.

Příběh na přeskáčku

Z produkčních kódů jednotlivých dílů lze vyčíst, že Ghosted se na Foxu nevysílal tak, jak se vysílat měl. A vypadá to, že tento nepříjemný trend bude dál pokračovat. Pro lepší přehlednost a jednodušší vysvětlení nahlédněte do správného pořadí. Seznam budeme průběžně doplňovat, takže pokud chcete seriál sledovat v zamýšleném pořadí, můžete ho po skončení série použít jako návod.

 1. Pilot
 2. Haunted Hayride (vysíláno jako 8. epizoda)
 3. Whispers
 4. Bee-Mo (vysíláno jako 2. epizoda)
 5. Lockdown (vysíláno jako 4. epizoda)
 6. Sam
 7. The Machine (vysíláno jako 5. epizoda)
 8. Ghost Studz (vysíláno jako 7. epizoda)
 9. Snatcher
 10. Hello Boys (zatím nevysíláno)
 11. The Wire (vysíláno jako 10. epizoda)
 12. The Demotion (vysíláno jako 11. epizoda)
 13. The Premonition (vysíláno jako 12. epizoda)
 14. … (zatím nevysíláno)
 15. … (zatím nevysíláno)
 16. … (zatím nevysíláno)

Suma sumárum

Ghosted se vrátí 11. června, kdy budou odvysílány hned dvě epizody za sebou. Celkem nám ke zhlédnutí zbývá sedm epizod a finále je naplánováno na 15. červenec. O tom, zda bude i druhá série, stanice Fox zatím nerozhodla.

Dáte seriálu druhou šanci pod novým tvůrčím dohledem, nebo tuto komediální novinku hodnotíte jako přešlap a už se k němu nevrátíte?

Foto: Fox

Diskuze /3

babuna99

Konečně nějaké dobré zprávy, čím déle vidím Ghosted v mých rozkoukaných seriálech, tím jsem nervóznější :D

2.6.2018 | 23:32:14
FunThomas

tak titulky k uniknutemu Hello Boys nebudu?

#3 lukascoolarik
3.6.2018 | 0:17:31
lukascoolarik

#2 FunThomas: Budou, ale protože Hello Boys pravděpodobně poslouží jako finále série, titulky k epizodě vydáme až po oficiálním odvysílání.

webmaster
3.6.2018 | 0:36:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama