Grimm
95/100 - 798×

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

S06E13: The End

S06E13: The End

Nick čelí největšímu nepříteli, proti kterému kdy stál a zdá se, že ho nemůže nic porazit. Monroe, Rosalee a Eve v krámku narazí na lektvar, který by mohl pomoci. Kapitán Renard a Adalind se snaží Dianu a Kellyho udržet v bezpečí.

cz sk
31.3.2017
4 330 000
42 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Oju

mohlo to byť lepšie, ale ok, ukončili to pekne, koniec po 20 rokoch bol super; Goodnight, Sweet Grimm

7.4.2017 | 19:44:02
jeromehero

No nedostali víc peněz, tak to ukončili jak (snad) dokázali nejlíp. Logiku to nějakou mělo, až na pár drobností, jako třeba co dělala Diana (líbil se jí blonďák?), jak snadno toho šmejda nakonec skolili… Na závěr fakt pěkná dospělá Diana !!

7.4.2017 | 15:03:11
PatrickD

Tak slabý konec jsem vážně nečekal. Mohli nám aspoň poukaz jak vypadají trojčata ve wogu na konci.:(

7.4.2017 | 0:23:06
Nilly

No to nemůžou myslet vážně. Nelogické reakce postav mě snad vytáčeli nejvíc, někdo umře, oni se jen zarazí, člověka politují a pak jedou dál už bez emocí. A tak to následně bylo u všech a díky tomu bylo hned jasný, že žádná z těch postav mrtvá nezůstane. Hodně odfláknutý díl jen, aby to nějak uzavřeli. Závěrečná bitka taky za nic nestála. Aspoň že ten konec se dal ustát.

5.4.2017 | 13:57:46
eli.hot

Ze začátku to pro mě bylo velké zklamání, neustále předhazovaný šok ze smrti všech okolo, to bylo patetický až za roh. Nakonec to dávalo smysl, ale nemůžu se zbavit pocitu, jak jsem první část (než zbyl jen Nick živej) v duchu umírala s vývojem charakterů všech zbývajících a jejich „ach, už nemůžu, nevěřím“ atd. Kdyby měly být fakt v tak velkým šoku, proč vždycky na chvíli z něj zcela racionálně vystoupili, aby pak zase začali s acháním. Povedl se závěr v přívěsu, to jo (Kelly i Diana jsou sympaťáci). Ale jinak mi teda zůstal po dodívání docela hořkej pocit. Bývavalo to mnohem lepší. A koneckonců. Na to, že tohle měl být konec světa aka největší zlo, nakonec ho porazili rychle, v jednom dílu, žádná gradace… Fu. Ne tohle se moc nepovedlo.

5.4.2017 | 12:30:45
WhiteWolf

Tak hned na začátek děkuji překladatelům za titulky. Jsem zrovna ta, co anglicky nezvládne vůbec nic. Takže velké Díky :-) Co se týče posledního dílu, tento konec jsem nečekala a když tam začal jeden po druhém umírat, byla jsem docela v šoku. Ale věděla jsem, že to tak přece sakra neskončí..? :D No trošku šmahem pak tvůrci vzaly " oživení" docela bych uvítala delší scénu v obýváku když se vrátily po druhé s Evou a vše bylo OK. Ale jinak koukat se na to dalo a je škoda že to končí, bavilo mne to ale zase lepší jak to protahovat a udělat z toho takovou sračku, že by na to nekoukaly ani moje kočky :D Snad bude další takový seroš, u kterého se bude člověk smát, bát a bude chtít i přemýšlet :) Díky moc

5.4.2017 | 11:02:24
Lennis

Dokonalá ukázka uzavřeného i otevřeného konce zároveň, na něco odpovědi známe, k něčemu jsme získali další otázky. Jen jedno bych vytkla, místo ukázek z prvního dílu měli nechat trochu času na scénu v obýváku poté, co se „podruhé“ vrátili Nick a Eve. Moc se mi líbilo, jak klacík (+99 dalších) vyřešil Nickovo přání všechny zachránit. Z mrtvoly Skullguy vytvořil portál, stejný a zároveň jiný, než který vedl skrz zrcadla do jiné reality (času, dimenzního vězení…), kde weseni neměli ani část lidství. Spoustu věcí jsme si museli odvodit, to se mi líbilo, jde přece jen o fantasy seriál.

A jen tak mimochodem, to zlaté vejce Seltenvogel na stole v novém přívěsu byla hezká tečka nakonec.

PS: Jedno nechápu, na většinu otázek diváků v komentářích tady v seriálu odpovědi byly.

5.4.2017 | 2:15:11
Ghett

Děkuji strašně moc za překlad všech sérií. Úžasná práce:) Nebudu nadávat, protože to nemá smysl. Prostě to stálo za … Může mi prosím někdo vysvětlit tohle? Posledních pár dílů: Kde se tam vzala rozsekaná nickova máma? Proč je Mr. Skullguy všechny neodhodil jako to udělal několikrát před tím? Proč Eve zmizely schopnosti a Nickovi ne? Proč chtěl Skullguy Kellyho? Proč Diana neprojevuje city, když po celou dobu chránila každého koho měla ráda? Proč Eve vůbec nepoužívá svojí neskutečnou moc? (nepamatuju si, že by se jí něco stalo se silou) Proč ten klacek nemohl jít s Nickem? Podle Diany tam „nepatří“. Proč tam teda už je zbylých 99 kusů? Proč se na chatě čeká na Nicka, když tam je Trubel? Jak se ten klacek odlomil?

Proč se Weseni bojí Grimmů, když nemají žádné schopnosti? Došla písmenka..

5.4.2017 | 0:17:41
Enorme

Bez nápadu, trapné a nudné. Nejhorší díl vůbec.

4.4.2017 | 22:27:36
Jirka 007

Skoda ze to nemelo aspon 22 dilu jako vsechny predchozi serie ale jen 13 :-(

4.4.2017 | 7:26:35

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama