Grimm
95/100 - 810×

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 44 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Jak se vám líbila první polovina druhé série?

Jak se vám líbila první polovina druhé série?

Jak se vám líbila první polovina druhé série Grimma? Připravili jsme pro vás anketu a budeme rádi, když se k tomu vyjádříte i v diskuzi. Co říkáte na vztah mezi Juliette a kapitánem Renardem? Myslíte si, že Adalind nakonec získá Nickův klíč? Víme, že si to Nick s Renardem v příští epizodě vyřídí ručně, co ale bude následovat potom? Napište nám svůj názor.

2 0
25.11.2012

Zdroj: NBC

Diskuze /9

woreek

vztah juliette a kapitan renard? neskutocne ma to provokuje ani neviem preco :D

podla mna adalind nickov kluc neziska, ale ku koncu serie umrie

nick zisti, ze renard je slachtic no kym ho dostane stihne mu ujst naspat do europy a budu mat noveho kapitana

25.11.2012 | 13:16:23
Silvo911

Mne tam chýbal Monroe v akcii. Skoro celý čas sa len potuloval po obchode, sem-tam čosi predal a jeho dejová linka často ani nesúvisela s hlavným dejom v diely. Na miesto neho Nickovi pomáhal s vessenmi Hank, ktorý sa mi oveľa viac pozdával, keď o ničom nevedel a bol na pokraji zbláznenia. Vzťah Juliette a Renard…tak trochu som takýto vývoj čakal, som zvedavý ako sa „vyliečia“ z tej posadnutosti. Najviac ma naštval dej okolo Nickovej matky – len tak sa zjaví, zoberie mince, zase zmizne a ďalších min. 10 dielov o nej nepadne ani zmienka, wtf?

25.11.2012 | 13:39:58
Allien9

Líbila se mi moc, nicméně vztah Juliette/Renard je šílenost.XD A s tím Hankem taktéž souhlasím – dokud věděl kuloví, tak mi seděl mnohem víc. Monroe rulez.;-)

Allien9
25.11.2012 | 20:13:29
Evkamat

Mně se tedy 1. polovina 2. série velmi líbila: >Vztah Juliette a kapitána mi nepříjde zas tak šílený, prostě je to princ, který ji probudil z hlubokého spánku :D jsem docela zvědavá jak to bude dál. >Vzhledem k tomu, že klíč je asi dost zásadní věc v celém ději, tak si nemyslím, že by ho nějak rychle sebrali. >Jinak doufám, že Renard nám tam ještě nějakou dobu zůstane, přijde mi, že je velice dobrým záporákem. >Nickova matka – no škoda mluvit, vypařila se jak pára nad hrncem, snad ji ještě uvidíme, dost věřím tomu, že se to bude ještě řešit. >Jediné co mě štve, je to, že seriál přijde až po novém roce…

26.11.2012 | 1:21:46
Debbie

No, já k tomu všemu, co tu už zaznělo nemám co dodat, líp bych to nenapsala.. Ale modlím se, aby tu už byly další díly, jsem z toho celkem na větvi! :D Btw. Obsense mezi Juliett a kapitánem Renardem mě vskutku zaráží a svým způsobem i provokuje :D A je fakt, že nejvíc jsem si oblíbila ze seriálu postavu Monroea, je to blutbadský týpek se skvělýma hláškama a výrazama :D Hodně se nasměju, když se zrovna v díle objeví, no a jeho vztah s Rosalee se mi líbí :P Jen tak dál, i když je to trochu vztah jako když se Lev zamiluje do jehněte.. Vskutku hezký.)

30.11.2012 | 11:53:07
TheDanielss

Tohle byl snad nejlepší díl 2 série,vůbec mě nebavila dokud nepřišla Adalind a trochu ten Portland probrala :) Myslím, že je nejlepší postava z celého seriálu a byla jsem moc ráda když jsem se dočetla že do konce serie je postavou hlavní.Její scény z Nickem mě nadchly,je mezi něma skvělá chemie.Jinak ke zbytku,bylo by fajn kdyby se Nick po novém roce vykašlal na Juliette,nestojí za nic,ať zůstane s Renardem,k Nic­kovi mi vůbec nesedí…no popravdě by ji mohli úplně vyšoupnout,nemám ji ráda.Rosalee mi taky nijak nechyběla.No jsem zvědavá na zbytek série,vypadá to zajímavě.TEAM ADALIND <3

30.11.2012 | 17:11:17
Misfits

Byla skvělá, výborná, originální, geniální,… i když se, dle mého názoru, autoři trošku odklonili od motivu první série (kde jsme se mnohem více setkávali s „grimm porvorami“). Ovšem netvrdím, že to byla chyba! A jsem si jist, že nás čekají další krušné chvilky s hrdiny jednoho z nejoriginál­nějších seriálů poslední doby :-)

4.12.2012 | 21:50:46
Grillmaster

Byla super, prostě úžasná. Nějak mi nejde do hlavy spojení (Cpt.Renard x Juliette) Trošku rozdíl od první série ale bylo to spíš zaměřené na příběh. Trochu mě sere že Monroe sehrával jen tak vedlejší roli a nebyl moc na výsluní a neměl moc akce ale to se doufám jěště změní…

8.1.2013 | 21:32:13
Grillmaster

… a jěště mi trochu vadila Nickova matka tak nějak mi tam nezapadala…

8.1.2013 | 21:33:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama