Grimm
95/100 - 809×

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 44 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Rozhovor s Bitsie Tulloch představitelkou Juliette! (1/2)

Rozhovor s Bitsie Tulloch představitelkou Juliette! (1/2)

Přinášíme vám první část rozhovoru s Bitsie Tulloch. Pozor, článek může obsahovat spoilery!

2 0
5.12.2012

Seriál Grimm má pauzu, která bude trvat možná trochu déle, než jsme zvyklí. Do konce řady zbývá jen 10 epizod a díky tomu se seriál vrátí až 8. března!

Před koncem podzimní části proběhl rozhovor, ve kterém magazín collider.com vyzpovídal Bitsie Tulloch a my vám teď přinášíme jeho první část!

Co se bude dít poté, co jste se políbili s kapitánem Renardem?

Skutečnost je taková, že Julliete a Renard jsou neoddělitelně propojení a nechápou, proč tomu tak je. Kapitán tomu nejspíš rozumí o něco více, protože ví mnohem víc o světě Grimm.

Renard souhlasil, že mě zachrání tím, že si očistí srdce od všeho zlého, myslel si, že to končí polibkem, určitě teď nechápe, co se děje. Vůbec se to nelepší, spíše naopak, pořád se to horší a stává se to silnější. Mohu říct, že jste ještě neviděli všechno.

Máte obavu, že Monroe neudrží vaše tajemství a prozradí ho Nickovi?

Juliette byla z velké části upřímná, ví, že toho vlastně moc neví a určitě to tak nenechá. Důvod, proč šla do obchodu s kořením, je, že jí volal kapitán Renard a řekl jí, že zná řešení, jak to celé napravit, ona odpověděla fajn, pojďme to napravit, protože jinak se už nesmíme vídat. Juliette zažívá opravdu těžké časy, ale nechce, aby se to dělo, a tak jde do obchodu a pak už to znáte, když se otočila, uviděla Monroa, který ji zná a ona zná zase ji. Taky ví, že Renard je Nickův šéf a najednou je to pro ni celé komplikované.

Co se odehraje v podzimním finále mezi Juliette a Nickem a jakou roli v tom bude hrát návrat Adalind?

Adelind je zpět a snaží se působit zmatek, zároveň se snaží zjistit, kdo zabil její matku. Jakou roli v tom sehraje Juliette, to uvidíte. Ve skutečnosti Juliette nemá vůbec žádné ponětí o tom, co se stalo a vůbec nerozumí tomu, co se děje, neví, že byla očarována, neví, že to, co cítí ke kapitánu Renardovi, je jen příčina nějakého kouzla.

Myslíte si, že diváci uvidí souboj mezi Juliette a Adalind?

Doufám, že uvidí! Myslím si, že by to bylo celkem zábavné, ale nevím. Vzhledem k tomu, že teď máme dva měsíce volna, jsem ještě neviděla další scénář, ale na tuhle scénku bych se určitě těšila!

Jaké herecké výzvy vám postava Juliette v této sezóně přináší?

Je to těžší, určitě je má dějová linka složitější než v minulé sezóně. Četla jsem spoustu věcí od Olivera Sackse, je to výborný neurolog a jeho kniha se zabývá prosapagnosií, není to sice to, čím trpí Juliette, ale je to podobné a donutilo mě to přemýšlet o tom, jaké tyhle nemoci jsou. Současná Juliette je pro mě mnohem zajímavější a je to pro mě větší zábava, k čemuž přispívá i fakt, že stojím mezi dvěma muži a nemohu si vybrat.

V této sezóně spolupracujete mnohem více se Sashou Roizem (kapitán Renard), jaká je vaše nejoblíbenější scé­na?

Bylo legrační zjistit, že budeme mít mezi sebou milostné pletky, protože se Sashou jsme nejlepší kamarádi. Jen jsme se smáli, můj pocit bych popsala jako: Ó můj bože, to bude divné, máme k sobě tak blízko. První líbací scénu doprovázelo hodně chichotání.

Co si myslíte o seriálu Grimm, který oslovuje fanoušky všech možných žánrů?

Moje babička nezůstává tak dlouho vzhůru a tak jí vždycky stahuji epizodu z iTunes, takže je sleduje všechny. Jednou se koukala na osm epizod v řadě, je to velmi zábavný pořad. Je děsivý, ale zase ne moc, rozhodně je napínavý v tomto pořadu je toho opravdu hodně a každý člověk má rád něco jiného. Postavy Monroea a seržanta Wu jsou velmi zábavné. Pak tu máme ty skvělé měnící se bytosti a vizuální efekty. Chlápek, který pro nás dělá make-up a všechna ta monstra, vyhrál Oscara za Star Trek. To je podle mě důvod, proč jsou ty proměny tak dokonalé.

Co si vy osobně myslíte o nadpřirozených silách a paranormálních jevech?

Jsem tomuto tématu otevřená, ale nerada koukám na strašidelné filmy. Někdy, když si čtu scénář k další epizodě, jsem trochu napjatá, protože čekám, že někdo odněkud vyskočí. V době, kdy se epizoda pak vysílá, což je většinou měsíc až dva po natáčení, téměř zapomenu, o čem byla. To je jeden z důvodů, proč miluju tweetování s fanoušky pořadu. Věřím, že něco takového může existovat, ale rozhodně bych se nechtěla potkat s duchem nebo s něčím podobným.

V epizodě La Llorona, Juliette popsala své dětství, které je podobné tomu vašemu ve Španělsku. Jak si je vaše minulost podobná?

V této epizodě se mi líbí hlavně obsazení, které je v tomhle díle velmi etnicky různorodé a multi-kulturní. Reggie (seržant Wu) je Filipínec. Já mluvím španělsky, protože jsem vyrůstala za oceánem ve Španělsku, poté v Uruguayi a Argentině. Hraje zde hodně latinských Američanů. Když se rozhodlo, že se jedna z epizod bude věnovat La Lloroně, našel se tak skvělý způsob, jak ukázat, že mluvím španělsky. Příběh o La Lloroně jsem slyšela poprvé v San Diegu, to už jsme v USA žili dva roky. Také vím, že se tvůrci ptali Reggieho, jestli si pamatuje nějaké pohádky, které mu říkali, když byl malý, takže teď víte, na co se můžete těšit.

Ve stejné epizodě se Juliette potkala se starší ženou, která okamžitě věděla, co s Juliette je, také jí řekla, že si bude muset vybrat mezi dvěma muži. Uvidíme ještě tuto ženu? Pomůže nějak Juliette?

Nejsem si jistá, jestli jsme ji viděli naposled, opravdu nevím. Trochu mě děsí, takže si myslím, že by Juliette byla ráda, kdyby ji už nikdy neviděla.

Tak to je pro dnešek všechno, druhou část rozhovoru můžete čekat již brzy!

Zdroj: NBC

Diskuze /1

Firelin

Pěkný rozhovor ;-)

5.12.2012 | 22:56:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama