Grimm
95/100 - 810×

Sledovat

Grimm

Potomek rodu Grimmů bojuje proti mýtickým přízrakům. Myslíte si, že příběhy o perníkové chaloupce a Rampelníkovi jsou jen pohádky? Seriál Grimm vás vyvede z omylu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 44 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Krimi
hrají
David Giuntoli (Nick Burkhardt), Sasha Roiz (Sean Renard), Russell Hornsby (Hank Griffin), Silas Weir Mitchell (Monroe), Bree Turner (Rosalee Calvertová), Claire Coffee (Adalind Schadeová), Elizabeth Tulloch (Juliette Silvertonová), Jacqueline Toboni (Theresa Trubel Rubelová), Reggie Lee (Drew Wu), James Frain (Eric Renard), Danny Bruno (Bud Wurstner), Mary Elizabeth Mastrantonio (Kelly Burkhardt), Nico Evers-Swindell (Kenneth), Philip Anthony-Rodriguez (Marcus Rispoli), Louise Lombard (Elizabeth Lascellesová)

Eisbiber

Eisbiber

Eisbiber je wesen podobající se bobrovi. S Eisbibery se vídáme téměř často, protože je jím Bud.

12 0
11.9.2013

Bio

Po woge Eisbiberovi naroste hnědá srst po celém těle, jejich vlasy a vousy mají jiné zbarvení. Jejich duhovky zežloutnou a nos zčerná. Pod nosem jim vyraší vousy. Eisbiber po woge nezíská žádnou zvláštní schopnost navíc.

O Eisbiberech se říká, že jsou to zbabělci, ale pokud bude Eisbiber zahnán do kouta, tak bude bojovat. Pokud však vědí, že je proti nim soupeř, kterého neporazí, tak raději utečou. Také se velmi bojí Grimmů a v jejich přítomnosti jsou značně nejistí a roztěkaní. Když má Eisbiber pocit viny či vděčnosti zahrne vás dary.

Eisbibeři jsou velmi komunální druh Wesenů. Důležitá rozhodnutí se vynáší na sněmu, kde se sejde celá komunita Eisbiberů a všichni demokraticky hlasují. Tento sněm se koná v Lóži.

Eisbibeři jsou dobří v opravování a stavění věci, proto většina z nich nachází uplatnění ve stavebnictví či jako opraváři. Eisbibeři jsou výborní ve stavbě mostů, které si nárokují Hässliši. Proto mezi těmito dvěma druhy Wesenů panuje dlouholetý spor.

Předchozí Wesen: Coyotl
Další Wesen: Seelengut

Zdroj: NBC

Diskuze /1

Drozd123

Dalo by se doblinit, že při woge umí velmi dobře plavat. Mají rádi rybolov.

13.9.2013 | 14:46:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zahrajte si na Grimma

Zalíbil se vám Grimm, tak si na něj zahrajte v několika hrách, které jsou volně dostupné.

Momentka

Momentka

Reklama

Grimm získává finálovou řadu

Grimm se vrátí s šestou řadou

Grimm se vrátí s šestou řadou

Na stanici NBC padlo rozhodnutí ohledně budoucnosti Grimma, ten se na podzim vrátí už pošesté.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama