Danny Pino

Danny Pino

Celé jméno: Daniel Gonzalo Pino
Místo narození: Miami, Florida, USA
Známé projekty: Cold Case, Law & Order: Special Victims Unit, Gone, Mayans MC

Datum narození: 15.4.1974 (49 let)

Danny Pino se v roce 1974 narodil v Miami kubánským rodičům. Chodil na Rockway Middle School a Miami Coral Park High School. V roce 1996 vystudoval Floridskou mezinárodní univerzitu a také chodil na herecký program Newyorské univerzity.

Pino je známý za ztvárnění mexického drogového krále Armadilla Quintera v seriálu The Shield. Objevil se také ve filmech The Lost City (2005) a Flicka (2006). Od roku 2003 do 2010 hrál v úspěšném seriálu stanice CBS, Cold Case, detektiva Scotty Valense. V roce 2011 se přidal k hlavnímu obsazení Law & Order: Special Victims Unit ve třinácté řadě spolu s herečkou Kelli Giddish a nahradili tak Christophera Meloniho, který odešel. V seriálu hrál čtyři sezóny detektiva Nicka Amara, který se k jednotce přidal z narkotik.

V roce 2017 se přidal k hlavnímu obsazení seriálu Gone jako agent FBI John Bishop spolu s Chrisem Nothem a Leven Rambin. Jelikož seriál byl po první řadě zrušen, přidal se jako hlavní postava k seriálu Mayans MC, kde hrál vůdce kartelu Miguela Galinda.

Foto: CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Law & Order: Special Victims Unit Nick Amaro 2011 2022 5

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů