Law & Order: Special Victims Unit (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti)
88/100 - 22×

Sledovat

Nick Amaro

Nick Amaro

Detektiv v Útvaru pro zvláštní oběti, předtím působil u Narkotik.

Sezóny 5
2011 - 2022

Nicholas „Nick“ Amaro je bývalý detektiv, který se v roce 2011 nechal přesídlit od útvaru Narkotik a zatykačů k Útvaru pro zvláštní oběti. Je charismatický a okouzlující a často využívá svůj šarm k rozmluvení svědků, kteří jinak nejsou ochotni mluvit. Nahradil Elliota Stablera jako hlavní mužskou postavu SVU. Jeho odznak má číslo 0840.

Je katolík a mluví plynně španělsky. V dětství otec mlátil jeho matku a později utekl na Floridu. Byl ženatý s Marií Grazie, se kterou má dceru Zaru. Také má syna Gilberta s jinou ex-přítelkyní. S Marií se později rozvedli na její žádost. Maria se později přestěhovala se Zarou do L.A.

Nick byl detektivem druhé třídy. Na konci druhé třídy napadl mladého pedofila a byl přidělen k dopravákům a musel chodit na lekce zvládání hněvu. Nakonec ho znovu povýšila zpět k Útvaru pro zvláštní oběti.

Chtěl se stát seržantem, ale Olivia mu řekla, že díky jeho záznamům ho šéfové nepovýší, i kdyby zvládl zkoušky. Poté co je Nick postřelen Johnny Drakem a musí absolvovat rehabilitace, rozhodne se přestěhovat za dcerou a exmanželkou do Kalifornie, jelikož chce začít znovu a ví, že v New Yorku už to dál nedotáhne.

V současnosti pracuje jako genetik u společnosti jménem FORYM a dělá si doktorát z biofyziky.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů