Law & Order: Special Victims Unit (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti)
88/100 - 22×

Sledovat

Monique Jeffriesová

Monique Jeffriesová

Detektivka v Útvaru pro zvláštní oběti.

Sezóny 2
1999 - 2001

Na začátku první řady měla za partnery různé detektivy, Briana Cassidyho a Kena Briscoea, ale ke konci první řady se jejím stálým partnerem stal John Munch. Nedlouho na to byla během vyšetřování případu zraněna při explozi auta. To ji nechalo zranitelnou a ona se vyspala s mužem, o kterém věděla, že je podezřelý ze sexuálního napadení, který zrovna jednotka vyšetřovala.

O incidentu řekla psychiatričce útvaru a věřila, že to bude důvěrné. Nicméně psychiatrička pracovala pro komisi, která vyšetřovala problémy v různých policejních jednotkách. Když jí Cragen řekl, že bude muset o tom vypovídat před komisí, nahněvaně řekla, že nebude sdílet svůj sexuální život. Cragen jí řekl, že nemá na výběr.

Za trest nesměla jít do terénu a byla umístěna za stůl, dokud nepůjde na léčení. Její místo v jednotce převzal detektiv Odafin ‚Fin‘ Tutuola. Jeffriesovou za stolem trpěla a byla agresivní, když po ní kapitán Cragen chtěl, aby se nadále účastnil schůzí.

Vinila kapitána z rozhodnutí komise jí stáhnout z aktivní služby. Nakonec rezignovala a soudila se s oddělením za diskriminaci. Později se znovu k policii připojila a vzala místo u mravnostního.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů