S02E07: They'll Have to Go Through Me

S02E07: They'll Have to Go Through Me

Chicagská policie se musí potýkat s případem kruhu pedofilů, který bude mít pro některé z policistů Voightova týmu velmi osobní příchuť. Závěr crossoveru s Chicago Fire (3×7) a Law & Order: SVU (16×7).

12.11.2014
9 540 000
42 minut

Základní info:

Režie: Sanford Bookstaver
Scénář: Dick Wolf a Matt Olmstead
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Stella Maeve (Nadia Decotisová), Lou Taylor Pucci (Teddy Courtney), Markie Post (Barbara ‚Bunny‘ Fletcherová), Kevin J. O'Connor (velitel Fischer), Onata Aprile (Amy) s Danny Pino (Nick Amaro), Kelli Giddish (Amanda Rollinsová) a Mariska Hargitay (Olivia Bensonová)
Ostatní herci: William Brown (Bill Van Camp), Lorena Diaz (Nancy Morenová RN), Brian Boland (Sam Whiting), Lamar Barnes (Martin Wyatt), Rose Massano (Dorothy Hughesová), Christian Castro (boxer), Ivan Ellis (Vic), Bobby Hitz (Mack), …

Popis dílu:

Když je v nemocnici zastřelen policista Ross MacCaddena společně s mužem, který měl přinést klíčové svědectví v případu vyšetřování lokálního kruhu pedofilů, Voightův tým se společně s dvojicí vyšetřovatelů z Útvaru pro zvláštní oběti. Pro Erin je případ značně osobní kvůli jejímu nevlastnímu bratrovi Teddymu, který byl v minulosti jako dítě sám zneužíván. Pátrání přivede tým na stopu Matildy Hughes, pracovnice sociálních služeb, která měla na starosti děti v pěstounských rodinách. Jay s Antoniem najdou ženu zastřelenou v jejím bytě a po prověření její činnosti se ukáže, že byla napojena na kruh pedofilů operující v Chicagu. Erin zjistí, že její bratr Teddy byl v minulosti přiřazen do rodiny Sama a Jill Whitingových. Tým zjistí, že přesto, že Jill zemřela, je rodina stále uvedena jako pěstounská rodina dvou dětí, Amy a Chrise. Erin vyráží Sama navštívit, ale Sam si po přiznání toho, že je ve věci zapleten, prostřelí hlavu. Kim a Seanovi se podaří mezitím identifikovat střelce ze záznamu vraždy v nemocnici jako Todda Ledbettera, ale jakmile přijede policie k jeho domu, Todd začne utíkat. Jay ho pronásleduje po střechách, ale Todd nakonec spadne a zabije. V jeho domě najdou pohřešovanou dívku Amy a Erin trvá na tom, že ji vezme k sobě domů, dokud jí nenajdou důvěryhodnou rodinu. Tým se ocitá na mrtvém bodě, protože všichni podezřelí jsou mrtví, a vedoucí Fisher zároveň Voighta varuje, že tým odvolá z případě kvůli tomu, že je v případu zapleten Erinin bratr Teddy. Voight požádá o pomoc Olivii Bensen z Útvaru pro zvláštní oběti. Erin se zatím pokouší přesvědčit svého bratra, aby jim pomohl s celým případem. Teddy se zpočátku zdráhá kvůli tomu, čím by si znovu musel projít, ale nakonec spolu s Erin přijde na stanici a identifikuje Matildina nadřízeného jako šéfa celé operace. Voight dovolí Olivii ho vyslechnout a díky tomu se týmu podaří nakone najít pohřešovaného chlapce Chrise. Erin na konci najde dobrou rodinu, která se Amy ujme.

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Nezapomeňte...

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

Na počátku října scenáristé znovu uchopili svá pera a pustili se do psaní scénářů k jedenácté řadě. A už tu máme první novinku. Někdy v průběhu nové řady se s námi rozloučí detektivka Hailey Uptonová.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama