Chicago P.D.

Seriál Chicago P.D. je americký policejní seriál, který vytvořili Dick Wolf a Matt Olmstead. Je druhým přírůstkem Wolfovy franšízy Chicago. Seriály z tohoto světa se hodně často prolínají a hlavní postavy z jednotlivých seriálů se objevují i v ostatních seriálech. V současnosti je odvysílaných devět řad a seriál je prodloužený až do desáté řady.

Okrsek 21 chicagského policejního sboru tvoří dvě skupiny policistů. Jedni nosí uniformy a chrání ulice města před všemi různými zločiny. Tu druhou tvoří rozvědka, tým policistů, který potírá vážnější zločiny, jakými jsou například organizovaný zločin, obchodování s drogami, vraždy a další. Rozvědku vede detektiv seržant Hank Voight, který je netypickým představitelem policie, jelikož často porušuje pravidla, aby dostal zločince pryč z ulic.


(Nový propagační vzhled seriálu od jedenácté řady, Foto: NBC)

Hlavní postavy seriálu jsou:

Současné hlavní obsazení:

Bývalé hlavní postavy:

Trailer k první řadě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MichalFingerhutOV

Miluji Hanka Voighta :) Tak jak mě na začátku při sledování Chicago Fire štval, tak v tomto seriálu jsem si jej rychle oblíbil.

11.5.2020 | 0:58:28
Lucifrid

Bože, jak mě Voight ve Fire neskutečně štval! Tady ho mám naopak ráda a stejně tak celý tým. Každý je neocenitelným členem týmu a nechci si bez něj seriál představovat. Pro Chicago (jako město) mám velkou slabost a vidět ho z více stran, je nádhera. Ale to je jen pomyslná třešinka. Tady jde o vztahy a vyrovnávání se s životními i pracovními situacemi. A to jde seriálu na jedničku, je to skvělé odpočinkové drama. Jediným mínusem pro nové diváky může být jeho častá provázanost s Fire, nově Med a brzy i Justice. K tomu sem tam i Law & Order: Special Victims Unit. Ale Wikina nebo Google s crossovery poradí. Samozřejmě ideální je sledovat všechny tři (brzy čtyři Chicaga), u Law & Order stačí crossoverové epizody.

webmaster
3.7.2016 | 13:44:32
floutek

Nevím jak kdo,ale začíná mě to štvát,když po pár dílech si dají vždycky měsíční pauzu.Určitě by to bylo přínosnější v kuse, než takhle.Spoustu lidí tohle odradí.Ale jinak serie super,sleduju už od začátku.

31.3.2016 | 9:46:15
drako83

Práveže u mňa je 3. séria lepšia ako FIRE. Jedna epizóda lepšia ako druhá. Teraz nás o 3 dni čaká crossover FIRE- med – PD takže to bude asi pecka zase. Náš SK prekladateľský tím sa na to už teraz teší :D . To bude makačka zase :)

1.1.2016 | 22:03:26
Simpsinka

Fajn seriál, nechytlo mě to tak jako Fire, ale je to dobrý :) … U Fire mě více baví postavy a atmoška… Ale určitě stojí za shlédnutí :)

28.12.2015 | 22:19:51
TaLu

Myslela jsem, že to bude horší než Fire, ale podařilo se jim vytvořit dobrou partu a to propojení seriálů třeba v baru je prima ! Jen titulky váznou :-(

26.11.2015 | 17:54:48
sarah939

super seriál :)

8.11.2015 | 9:25:08
MiP

Chytlo mě to stejně jako Chicago Fire.

20.8.2015 | 14:04:46
suzuki051cj

máte tu zle nastavený odpočet-momentálne je 3 týždenná pauza a 17.časť pôjde až 26.3.2015
http://www.nbc.com/chicago-pd

5.3.2015 | 8:13:38
Ross

venku je už e12, ono chybí i info o dalších epizodách

26.1.2015 | 16:35:17
1

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Nezapomeňte...

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

Na počátku října scenáristé znovu uchopili svá pera a pustili se do psaní scénářů k jedenácté řadě. A už tu máme první novinku. Někdy v průběhu nové řady se s námi rozloučí detektivka Hailey Uptonová.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama