Chicago P.D.

Seriál Chicago P.D. je americký policejní seriál, který vytvořili Dick Wolf a Matt Olmstead. Je druhým přírůstkem Wolfovy franšízy Chicago. Seriály z tohoto světa se hodně často prolínají a hlavní postavy z jednotlivých seriálů se objevují i v ostatních seriálech. V současnosti je odvysílaných devět řad a seriál je prodloužený až do desáté řady.

Okrsek 21 chicagského policejního sboru tvoří dvě skupiny policistů. Jedni nosí uniformy a chrání ulice města před všemi různými zločiny. Tu druhou tvoří rozvědka, tým policistů, který potírá vážnější zločiny, jakými jsou například organizovaný zločin, obchodování s drogami, vraždy a další. Rozvědku vede detektiv seržant Hank Voight, který je netypickým představitelem policie, jelikož často porušuje pravidla, aby dostal zločince pryč z ulic.


(Nový propagační vzhled seriálu od deváté řady, Foto: NBC)

Hlavní postavy seriálu jsou:

Trailer k první řadě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MichalFingerhutOV

Miluji Hanka Voighta :) Tak jak mě na začátku při sledování Chicago Fire štval, tak v tomto seriálu jsem si jej rychle oblíbil.

11.5.2020 | 0:58:28
Lucifrid

Bože, jak mě Voight ve Fire neskutečně štval! Tady ho mám naopak ráda a stejně tak celý tým. Každý je neocenitelným členem týmu a nechci si bez něj seriál představovat. Pro Chicago (jako město) mám velkou slabost a vidět ho z více stran, je nádhera. Ale to je jen pomyslná třešinka. Tady jde o vztahy a vyrovnávání se s životními i pracovními situacemi. A to jde seriálu na jedničku, je to skvělé odpočinkové drama. Jediným mínusem pro nové diváky může být jeho častá provázanost s Fire, nově Med a brzy i Justice. K tomu sem tam i Law & Order: Special Victims Unit. Ale Wikina nebo Google s crossovery poradí. Samozřejmě ideální je sledovat všechny tři (brzy čtyři Chicaga), u Law & Order stačí crossoverové epizody.

webmaster, korektor
3.7.2016 | 13:44:32
floutek

Nevím jak kdo,ale začíná mě to štvát,když po pár dílech si dají vždycky měsíční pauzu.Určitě by to bylo přínosnější v kuse, než takhle.Spoustu lidí tohle odradí.Ale jinak serie super,sleduju už od začátku.

31.3.2016 | 9:46:15
drako83

Práveže u mňa je 3. séria lepšia ako FIRE. Jedna epizóda lepšia ako druhá. Teraz nás o 3 dni čaká crossover FIRE- med – PD takže to bude asi pecka zase. Náš SK prekladateľský tím sa na to už teraz teší :D . To bude makačka zase :)

1.1.2016 | 22:03:26
Simpsinka

Fajn seriál, nechytlo mě to tak jako Fire, ale je to dobrý :) … U Fire mě více baví postavy a atmoška… Ale určitě stojí za shlédnutí :)

28.12.2015 | 22:19:51
TaLu

Myslela jsem, že to bude horší než Fire, ale podařilo se jim vytvořit dobrou partu a to propojení seriálů třeba v baru je prima ! Jen titulky váznou :-(

26.11.2015 | 17:54:48
sarah939

super seriál :)

8.11.2015 | 9:25:08
MiP

Chytlo mě to stejně jako Chicago Fire.

20.8.2015 | 14:04:46
suzuki051cj

máte tu zle nastavený odpočet-momentálne je 3 týždenná pauza a 17.časť pôjde až 26.3.2015
http://www.nbc.com/chicago-pd

5.3.2015 | 8:13:38
Ross

venku je už e12, ono chybí i info o dalších epizodách

26.1.2015 | 16:35:17
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S10E22: A Better Place

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem. 8. řada se postupně kompletuje.

Reklama

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama