Chicago P.D. (Policie Chicago) S05E22: Homecoming

S05E22: Homecoming

S05E22: Homecoming

Napětí stoupá, jakmile rozvědka hledá spravedlnost pro Olinskyho poté, co je pobodán ve vězení. Antoniova loajalita je otestována a Woods se snaží pro vždy potopit Voighta.

10.5.2018
6 340 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eriq La Salle
Scénář: Rick Eid a Timothy J. Sexton
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Michael McGrady (James Osha), Deborah Rayne (Kate), John Kelly (Charles Gorman), Kimberli Flores (Carmen DeLeonová) a Mykelti Williamson (Denny Woods)
Ostatní herci: Law Tarello (Dan Dietz), Jason Martinez (Carlos DeLeon), Sammy A. Publes (Alberto Flores), Jason Sutton (Ross Gibson), Roel Navarro (dr. Vasquez), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SavaaRose

:-(

28.6.2018 | 22:47:00
Jana13.13

Nevěřím, že se to fakt stalo! :o :(

11.5.2018 | 13:01:38

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás