Chicago P.D. (Policie Chicago) S05E22: Homecoming

S05E22: Homecoming

S05E22: Homecoming

Napětí stoupá, jakmile rozvědka hledá spravedlnost pro Olinskyho poté, co je pobodán ve vězení. Antoniova loajalita je otestována a Woods se snaží pro vždy potopit Voighta.

10.5.2018
6 340 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eriq La Salle
Scénář: Rick Eid a Timothy J. Sexton
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Michael McGrady (James Osha), Deborah Rayne (Kate), John Kelly (Charles Gorman), Kimberli Flores (Carmen DeLeonová) a Mykelti Williamson (Denny Woods)
Ostatní herci: Law Tarello (Dan Dietz), Jason Martinez (Carlos DeLeon), Sammy A. Publes (Alberto Flores), Jason Sutton (Ross Gibson), Roel Navarro (dr. Vasquez), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SavaaRose

:-(

28.6.2018 | 22:47:00
Jana13.13

Nevěřím, že se to fakt stalo! :o :(

11.5.2018 | 13:01:38

Stav překladu

Epizoda S09E04: In the Dark

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás