Chicago P.D. (Policie Chicago) S04E01: The Silos

S04E01: The Silos

S04E01: The Silos

Seržant Voight se nadále trápí nad smrtí svého syna. Detektivka Lindsayová se snaží držet v tajnosti událost, která se udála mezi Voightem a Justinovým vrahem, poté co se rozjede vnitřní vyšetřování. Mezitím rozvědka vyšetřuje žhářský útok, ze kterého se stane vyšetřování vraždy, a strážník Burgessová se setkává s novou partnerkou Julie Tayovou.

21.9.2016
6 870 000
42 minut

Základní info:

Režie: Mark Tinker
Scénář: Matt Olmstead
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Barbara Eve Harris (Emma Crowleyová), Li Jun Li (Julie Tayová), James Andrew O'Connor (Ted Berner), Stephanie Kurtzuba (detektivka Ricciová) s Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová) a Jesse Spencer (Matthew Casey)
Ostatní herci: Caroline Neff (Olive Morganová), Ian Bedford (velitel Fogel), Marilyn Bass (Ally Bernerová), K.D. O'Hair (Nikki Cullerová), Christine Bunuan (Kate Chenová), Ryan Imhoff (Connor Wix), Josh Odor (Oscar Flynn), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E05: Burnside

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás