Chicago P.D. (Policie Chicago) S04E01: The Silos

S04E01: The Silos

S04E01: The Silos

Seržant Voight se nadále trápí nad smrtí svého syna. Detektivka Lindsayová se snaží držet v tajnosti událost, která se udála mezi Voightem a Justinovým vrahem, poté co se rozjede vnitřní vyšetřování. Mezitím rozvědka vyšetřuje žhářský útok, ze kterého se stane vyšetřování vraždy, a strážník Burgessová se setkává s novou partnerkou Julie Tayovou.

21.9.2016
6 870 000
42 minut

Základní info:

Režie: Mark Tinker
Scénář: Matt Olmstead
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Barbara Eve Harris (Emma Crowleyová), Li Jun Li (Julie Tayová), James Andrew O'Connor (Ted Berner), Stephanie Kurtzuba (detektivka Ricciová) s Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová) a Jesse Spencer (Matthew Casey)
Ostatní herci: Caroline Neff (Olive Morganová), Ian Bedford (velitel Fogel), Marilyn Bass (Ally Bernerová), K.D. O'Hair (Nikki Cullerová), Christine Bunuan (Kate Chenová), Ryan Imhoff (Connor Wix), Josh Odor (Oscar Flynn), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás