S04E01: The Silos

S04E01: The Silos

Seržant Voight se nadále trápí nad smrtí svého syna. Detektivka Lindsayová se snaží držet v tajnosti událost, která se udála mezi Voightem a Justinovým vrahem, poté co se rozjede vnitřní vyšetřování. Mezitím rozvědka vyšetřuje žhářský útok, ze kterého se stane vyšetřování vraždy, a strážník Burgessová se setkává s novou partnerkou Julie Tayovou.

21.9.2016
6 870 000
42 minut

Základní info:

Režie: Mark Tinker
Scénář: Matt Olmstead
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Barbara Eve Harris (Emma Crowleyová), Li Jun Li (Julie Tayová), James Andrew O'Connor (Ted Berner), Stephanie Kurtzuba (detektivka Ricciová) s Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová) a Jesse Spencer (Matthew Casey)
Ostatní herci: Caroline Neff (Olive Morganová), Ian Bedford (velitel Fogel), Marilyn Bass (Ally Bernerová), K.D. O'Hair (Nikki Cullerová), Christine Bunuan (Kate Chenová), Ryan Imhoff (Connor Wix), Josh Odor (Oscar Flynn), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S10E15: Blood and Honor

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama