Chicago P.D. (Policie Chicago) Alvin Olinsky

Alvin Olinsky

Alvin Olinsky

Starší detektiv rozvědky.

Sezóny 5
2014 - 2018

Detektiv Alvin Olinsky byl ostřílený detektiv rozvědky a Voightův nejzkušenější člen týmu. Předtím než se přidal k policii sloužil Alvin v Armádě USA a byl přiřazen do 173. bojového týmu výsadkové brigády v Vicenze v Itálii. V díle Called in Dead zmínil, že má v práci zabil osm lidí. Je jedním ze dvou válečných veteránů v rozvědce – dalším je Jay Halstead, veterán z Afghánistánu,

V průběhu první řady se Olinsky nevídal se svojí manželkou Meredith a žil na čas v garáži. Později se domluvili, že se pokusí dát vztah znovu dohromady a Alvin se nastěhoval zpět do doma. Když byla jeho dcera Lexi falešně obviněna z držení marihuany, Olinsky ji rychle přispěchal na pomoc. Lexi je později svědkem střelby gangů. Olinsky se ji snaží uchránit před svědectvím u soudu, které by jí ohrozilo na životě. Ale když střelec odmítne vypovídat, Lexi se dobrovolně nabídne.


(Alvin v první řadě s Ruzekem, Foto: NBC)

Ve finále druhé řady, Born Into Bad News, Alvina kontaktuje mladá dívka z centra pro mladistvé jménem Michelle a řekne mu, že je jeho druhá dcera. Alvin se s ní setká v díle Life is Fluid, kde ji z centra dostane. Během třetí řady se s ní sbližuje a přijme ji za svoji dceru, i když za cenu, že jeho vyhozen z domu svojí rozzlobenou manželkou. V 4. řadě v trojdílném crossoveru je Lexi zabita v požáru, které poté policie označí za žhářství.

Olinsky se už dlouhou dobu kamarádí s Voightem, se kterým pracoval ještě v protigangové jednotce. Olinskyho partner byl zabit mužem jménem Browning a Olinsky s Voightem ho poté vzali na „projížďku v lodce“. Ačkoli je většinou tichý a zdrženlivý, dokáže vybuchnout a je schopen použít taktiky mimo hranice zákona, aby dostal padouchy před spravedlnost.

V díle Breaking Point je vzat do vazby a vyslýchán Vnitřními záležitostmi, když se objeví jeho DNA na těle Kevina Binghama, vraha Hankova syna Justina. Když se ho detektivové zeptají na DNA, požádá o právníka. Poručík Denny Woods se snaží od něj získat informace, aby mohl posadit Voighta za mříže a nabídne Alvinovu imunitu. Ale Alvin opustí kancelář a nabídku nepřijme. I když chvilku zvažuje, jestli ji má přijmout a zradit tak Voightovu loajalitu, jelikož je velká pravděpodobnost, že bude zatknut.

V díle Allegiance ho velká porota odsoudila vinným za vraždu Kevina Binghama. Na konci dílu je pobodán spoluvězněm. V díle Homecoming na následky zranění umírá.

(Alvin v páté řadě, Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Chicago PD:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava

Chicago Fire:

Chicago Med:

Chicago Justice:

  • JUSTICE 1. ŘADA – Fake

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E04: In the Dark

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás