S03E04: Naughty or Nice

S03E04: Naughty or Nice

Dr. Charles zjistí nepříjemnou informaci o muži, který ho postřelil. Doktoři Rhodesová a Bekkerová se shodnou během komplikované operace. Will a Natalie jsou uvězněni uvnitř legální etiky, když nevěrný manžel odmítne říct své manželky o jeho neprůkazném Zika testu. Mezitím April a Noah zjistí, že spolupráce pro ně není vždy jednoduchá, kdežto Goodwinová pokračuje v hádkách s radou ohledně nemocničních výdajů po smrti pacienta, které šlo předejít.

cz sk
13.12.2017
6 200 000
43 minut

Základní info:

Režie: Daisy Von Scherler Mayer
Scénář: Daniel Sinclair a Danny Weiss
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Norma Kuhling (Ava Bekkerová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Mekia Cox (Robin Charlesová), Roland Buck III (Noah Sexton), Eddie Jemison (Stanley Stohl), Lynn Milgrim (Sylvia Rosenblattová), Matt Fischel (Harold Rosenblatt), Peter Y. Kim (Bruce Kim), Helen Joo Lee (Shannon Kimová), Marc Grapey (Peter Kalmick), Michael Perez (Vincent Kramer) a Elias Koteas (Alvin Olinsky), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama