Chicago Med Popis

Chicago Med

Chicago Med

Spin-off seriálů Chicago Fire a Chicago P.D., který tentokrát namísto hasičů a policistů sleduje lékaře v chicagské nemocnici.

Chicago Med je americký lékařský televizní seriál, který vytvořili Dick Wolf a Matt Olmstead. Jedná se o třetí seriál ze světa Chicaga. Postavy a prostředí Gaffney Chicago Medical Central byly představeny v 19. díle třetí řady Chicago Fire.

Seriál se věnuje každodenní činnosti na pohotovosti v nemocnici, kde pracují rezidenti, doktoři Will Halstead, Natalie Manningová, Ethan Choi a Connor Rhodes. Pohotovost má na starost vrchní sestra Maggie Lockwoodová. Mezi další hlavní postavy patří zdravotní sestra April Sextonová, studentka medicíny v 4. ročníku Sarah Reeseová, šéf psychiatrie Daniel Charles a ředitelka nemocnice Sharon Goodwinová.


V současnosti je odvysílaných pět řad a seriál je prodloužen až do osmé série.

(Propagační vzhled šesté řady seriálu, Foto: NBC)

Hlavní postavy seriálu jsou:

Trailer k první řadě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lucu1

Nejak som tomu seriálu prepadla a sympatický herci tam hrajú :)

11.12.2018 | 18:24:31
Mammon52852

Mně se ten seriál líbí. Baví mně propletenost všech Chicago serií…

6.1.2017 | 15:18:06
Lucifrid

Není to vyloženě originální, ale do Chicago rodinky to pěkně zapadá a je to pěkná odpočinkovka.

webmaster, korektor
15.2.2016 | 2:58:31
Halfirien

Chicago med opakuje starý známý okoukaný formát nemocničních seriálů z devadesátek. Herci jsou až moc krásný, nemocnice je až moc krásná a jak typické pro Ameriku všechno je extrémní hi-tech – kdyby to nebyl seriál, tak je úžasná přehlídka moderní technologie od diagnóz datlovanýh do tabletů po 3D skeny pacientů. A příběh? Ten je asi to co dostalo nejmíň pozornosti a drží se někde na okraji, primárně ala jednoepizodky zabývající se pacienty a jejich neduhy.

18.1.2016 | 15:39:11
SkyeCoulson

moc se mi seriál líbí

8.12.2015 | 12:13:32

Stav překladu

Epizoda S06E10: So Many Things We've Kept Buried

Titulky překládá pro web Titulky andrea79. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Překladatelka je momentálně ve velkém pracovním vytížení, takže nemá na tvorbu titulek skoro žádný volný čas. Omluvte tedy velké zpoždění dalších titulek.

Nové postavy

V průběhu šesté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Na pohotovosti bude ordinovat další doktor

Na pohotovosti bude ordinovat další doktor

V šesté řadě na pohotovost nastoupí další doktor, který bude sekundovat dr. Choiovi jakožto novému šéfu nemocnice. Nebude to ale mezi nimi úplně jednoduché, protože za války to právě on byl nadřízeným dr. Choie. Kdo si ho zahraje, se dozvíte v článku.

Chicago svět

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás