Chicago Med Crockett Marcel

Crockett Marcel

Crockett Marcel

Nový traumatolog po odchodu Rhodese.

Sezóny 3
2019 - 2021

Dr. Crockett Marcel je úrazový chirurg, který nahradí dr. Connora Rhodese poté, co rezignuje v nemocnici. Crockett začne podezírat Phillipa Davise poté, co si všimne, že dr. Natalie Manningová nemá svůj svatební prsten, když byla přivezena na pohotovost po automobilové nehodě. Později řekne své podezření Willovi Halsteadovi. Pochází z New Orleans a i když je Crockett pracovitý doktor z Lousiany, který skvěle zvládá operace, ne vždy dodržuje nemocniční předpisy.

Objevil se v dílech:

  • 6. ŘADA – Hlavní postava
  • 7. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E12: Some Things Are Worth the Risk

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu šesté a sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Dvě hlavní postavy nás na konci řady opustí

Dvě hlavní postavy nás na konci řady opustí

Finále letošní šesté řady bude znamenat konec pro dvě hlavní postavy, které s námi byli už od počátku. Oběma na konci řady končí smlouva a rozhodli se, že novou nepodepíší, jelikož chtějí své kariéry posunout jinam.

Chicago svět

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás