Ava Bekkerová

Ava Bekkerová

Kardiotorakální chirurg, která byla posedlá dr. Rhodesem.

Sezóny 4
2017 - 2019

Dr. Ava Bekkerová je kardiotorakální chirurg z Jižní Afriky, která se často profesionálně střetávala se svými názory s dr. Connorem Rhodesem. V 4. řadě se začala zaučat na oddělení CT vyšetření. S dr. Rhodesem měli krátký románek, který ale skončil špatně.

V průběhu čtvrté řady dostává štědrý dar od Cornelia Rhodese, otce dr. Rhodese, aby pro něj mohla postavit hybridní operační místnost. Během operace je vystavena viru HIV, když ji Rhodesův skalpel řízne do ruky a také udělá operaci výměny chlopně u srdce Rhodesova otce, který ale nakonec selže. Rhodes je přesvědčený, že Bekkerová manipulovala událostmi, aby zajistila, že se budou neustále střetávat. Vypadá to, že je ale pouze paranoidní, jelikož všechny nehody mají nevinné vysvětlení.

Nicméně když Rhodesův otec náhle umírá na předávkování inzulínem během zotavování po druhé operace, Bekkerová řekne Connorovi, že už má od otce pokoj a může znovu obnovit jejich vztah, jako kdyby byl jeho otec jediná věc, která je držela od sebe. Connor šokovaný její řečí jí řekne, že je příliš pozdě a ona naštvaně odejde.

V páté řadě když započne vyšetřování podezřelé smrti Cornelia Rhodese, snaží se pomstít Connorovi a naznačí vyšetřovatelům, že to Connor může být vrahem otce. Poté co zjistí, co dělá, se s ní začne Connor hádat, dokud mu dr. Isidore Latham vidoucí jejich nepřátelství řekne, že je blízko vyřešení případu. Bekkerová mu přizná, že zavraždila jeho otce, aby ho vyhrála zpět a spáchá sebevraždu tím, že si pomocí skalpelu podřízne hrdlo. Zděšený Connor se ji pokusí zachránit, ale je příliš pozdě.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

CHICAGO MED

CHICAGO FIRE

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních šest řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Luke Mitchell bude novým doktorem v deváté řadě

Luke Mitchell bude novým doktorem v deváté řadě

Po odchodu důležitých postav v minulé řadě je potřeba rozšířit personál nemocnice a herec Luke Mitchell známý ze seriálů Blindspot či Big Sky bude jednou z těchto posil. Koho si zahraje a jaký bude příběh postavy se dozvíte ve článku.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama