Isidore Latham

Isidore Latham

Nový kardiochirurg po smrti dr. Downeyho.

Sezóny 5
2016 - 2021

Dr. Isidore Latham je nový kardiotorakální chirurg, který nahradil zesnulého dr. Davida Downeyho. Hnedka při prvním setkání řekne narovinu dr. Rhodesovi, že nesouhlasil s jeho přesunem na jeho oddělení, ale musel poslechnout podle rozkazů rady. Jako oddaně praktikující ortodoxní žid nepracuje v den sabatu mimo nouze na pohotovosti. Dr. Rhodes ho nesnášel kvůli jeho přímočarosti a nedostatku taktu, ale tyto jeho vlastnosti byly později vysvětleny tím, že trpí autismem. Nicméně si uvědomuje, že tento nedostatek sociálních zkušeností pramení z jeho autismu a vyhledá názor od dr. Charlese, jak si je zlepšit. Později se přizná dr. Rhodesovi svůj autismus a jejich vztah se tím více uvolní. Dostal za úkol shromáždit důkazy, že dr. Ava Bekkerová zavraždila Cornelia Rhodese a nakonec se kvůli tomu spáchala sebevraždu.

(Latham s Rhodesem a Choiem, Foto: NBC)


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama