Chicago Med Isidore Latham

Isidore Latham

Isidore Latham

Nový kardiochirurg po smrti dr. Downeyho

Sezóny 4
2016 - 2020

Dr. Isidore Latham je nový kardiotorakální chirurg, který nahradil zesnulého dr. Davida Downeyho. Hnedka při prvním setkání řekne narovinu dr. Rhodesovi, že nesouhlasil s jeho přesunem na jeho oddělení, ale musel poslechnout podle rozkazů rady. Jako oddaně praktikující ortodoxní žid nepracuje v den sabatu mimo nouze na pohotovosti. Dr. Rhodes ho nesnášel kvůli jeho přímočarosti a nedostatku taktu, ale tyto jeho vlastnosti byly později vysvětleny tím, že trpí autismem. Nicméně si uvědomuje, že tento nedostatek sociálních zkušeností pramení z jeho autismu a vyhledá názor od dr. Charlese, jak si je zlepšit. Později se přizná dr. Rhodesovi svůj autismus a jejich vztah se tím více uvolní. Dostal za úkol shromáždit důkazy, že dr. Ava Bekkerová zavraždila Cornelia Rhodese a nakonec se kvůli tomu spáchala sebevraždu.

(Latham s Rhodesem a Choiem, Foto: NBC)


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E10: So Many Things We've Kept Buried

Titulky překládá pro web Titulky andrea79. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu šesté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Na pohotovosti bude ordinovat další doktor

Na pohotovosti bude ordinovat další doktor

V šesté řadě na pohotovost nastoupí další doktor, který bude sekundovat dr. Choiovi jakožto novému šéfu nemocnice. Nebude to ale mezi nimi úplně jednoduché, protože za války to právě on byl nadřízeným dr. Choie. Kdo si ho zahraje, se dozvíte v článku.

Chicago svět

Reklama

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás