Chicago Med
91/100 - 45×

Sledovat

S03E01: Speak Your Truth

S03E01: Speak Your Truth

Doktoři musí napnou své mozky na maximum, když se pokouší přinést spravedlnost pachateli střelby na doktora Charlese. Doktoři Halstead a Manningová na srdcervoucím případě, které je přinutí vyšetřit své vlastní srdce. I když Robinin nádor v mozku byl odstraněn a ona je propuštěna z rehabilitačního centra, dr. Rhodes zůstává stále na vážkách, protože nevěří, že jsou její problémy ještě vyřešeny. Mezitím se Rhodes nechá zaslepit kolegyní dr. Bekkerovou, Maggie se zastane pacienta a dr. Choi s April se pokouší vyznat ve svém novém vztahu.

cz
22.11.2017
6 190 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael Waxman
Scénář: Diane Frolov, Andrew Schneider, Stephen Hootstein a Danny Weiss
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Norma Kuhling (Ava Bekkerová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Ato Essandoh (Isidore Latham), Mekia Cox (Robin Charlesová), Roland Buck III (Noah Sexton), Eddie Jemison (Stanley Stohl), Demore Barnes (Marshall Matthews), Kerry O'Malley (Judith Cutlerová), James Vincent Meredith (Barry Vaughn), Scott Morehead (Jack Kellogg), Kirsten Fitzgerald (soudkyně Folgerová) s Kara Killmer (Sylvie Brettová) a Philip Winchester (Peter Stone), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Luke Mitchell bude novým doktorem v deváté řadě

Luke Mitchell bude novým doktorem v deváté řadě

Po odchodu důležitých postav v minulé řadě je potřeba rozšířit personál nemocnice a herec Luke Mitchell známý ze seriálů Blindspot či Big Sky bude jednou z těchto posil. Koho si zahraje a jaký bude příběh postavy se dozvíte ve článku.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama