S03E01: Speak Your Truth

S03E01: Speak Your Truth

Doktoři musí napnou své mozky na maximum, když se pokouší přinést spravedlnost pachateli střelby na doktora Charlese. Doktoři Halstead a Manningová na srdcervoucím případě, které je přinutí vyšetřit své vlastní srdce. I když Robinin nádor v mozku byl odstraněn a ona je propuštěna z rehabilitačního centra, dr. Rhodes zůstává stále na vážkách, protože nevěří, že jsou její problémy ještě vyřešeny. Mezitím se Rhodes nechá zaslepit kolegyní dr. Bekkerovou, Maggie se zastane pacienta a dr. Choi s April se pokouší vyznat ve svém novém vztahu.

cz sk
22.11.2017
6 190 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael Waxman
Scénář: Diane Frolov, Andrew Schneider, Stephen Hootstein a Danny Weiss
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Norma Kuhling (Ava Bekkerová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Ato Essandoh (Isidore Latham), Mekia Cox (Robin Charlesová), Roland Buck III (Noah Sexton), Eddie Jemison (Stanley Stohl), Demore Barnes (Marshall Matthews), Kerry O'Malley (Judith Cutlerová), James Vincent Meredith (Barry Vaughn), Scott Morehead (Jack Kellogg), Kirsten Fitzgerald (soudkyně Folgerová) s Kara Killmer (Sylvie Brettová) a Philip Winchester (Peter Stone), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama