S06E16: I Will Come to Save You

S06E16: I Will Come to Save You

Carol získá druhou šanci do života, když je pro ni dostupné nové srdce. Ethan a Dean se ocitnou na horkém území se starým pacientem. Will čelí následkům ukradeným lékům z testování.

cz sk
27.5.2021
7 260 000
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Pressman
Scénář: Diane Frolov a Andrew Schneider
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Yaya DaCosta (April Sextonová), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Brian Tee (Ethan Choi), Dominic Rains (Crockett Marcel), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Elya Baskin (dr. Mischa Lenkov), Charles Malik Whitfield (Ben Campbell), Tehmina Sunny (Sabeena Virani), Brennan Brown (Sam Abrams), Nate Santana (James Lanik), Asjha Cooper (Vanessa Taylorová), Danny Flaherty (Neil Dietrich) s Ato Essandoh (Isidore Latham), Margaret Colin (Carol Conteová) a Steven Weber (Dean Archer), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Souhlas, proti Fire a PD byl závěr slabý… Ale pokud zmizí April, to naopak oslavím!

11.1.2022 | 23:42:14
Jana13.13

Nemůžu si pomoct, ale po tom, co jsem viděla ve Fire a PD tak tohle bylo docela zklamání… Ethan mě nezajímá už nějakou dobu, tudíž bych pro něj nebrečela, i kdyby umřel :D A celkově všechno kolem bylo takové nijaké… jen mě mrzí, že to bylo asi naposledy, co jsme viděli Nat a April :/

27.5.2021 | 18:49:23

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama