S03E05: Mountains and Molehills

S03E05: Mountains and Molehills

Když mladá žena s příznaky HIV a bez pojištění odmítne provést diagnostiku, Goodwinová a dr. Choi se ji pokouší léčit bez zbytečné zátěže nemocničních zdrojů. Natalie a Will se pokouší diagnostikovat dívku, které se zhoršuje ochrnutí. Noah se musí potýkat s jeho první smrtí jako rezidenta a rozhodne se informovat rodinu pacienta. Sarah pokračuje ve vyhýbání se práci kvůli jejímu rostoucímu strachu ze zabezpečení nemocnice.

cz sk
3.1.2018
6 960 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael Waxman
Scénář: Stephen Hootstein a Meridith Friedman
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Norma Kuhling (Ava Bekkerová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Mekia Cox (Robin Charlesová), Eddie Jemison (Stanley Stohl), Roland Buck III (Noah Sexton), Brennan Brown (Sam Abrams), MaameYaa Boafo (Abena Kwemo), Lily Mojekwu (Vera Kwemo), Patrese McClain (Candace), Gregory Freeman (Terrance Bouren), Nile Bullock (Spencer Bourenová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama