Justin Voight

Justin Voight

Voightův problémový syn.

Sezóny 3
2014 - 2016

Justin Voight byl syn detektiva seržanta Hanka Voighta a jeho zesnulé manželky Camille. S otcem měly obtížný vztah, protože Justin se pravidelně dostával do problému. Poprvé je zmíněn v Chicago Fire, kde hasiči zachrání kluka s otcem, který málem nepřežili srážku, kterou způsobil opilý Justin. Rozlícený poručík Matthew Casey, poté co zjistil, že z kluka je paraplegik, vyplní stížnost, ale detektiv Voight mu vyhrožuje, aby to stáhl. To má za následek dlouhodobou nenávist mezi nimi. Kromě toho měl i další přečiny a skončil krátce ve vězení. Jeho otec s pěstounskou sestrou Erin Lindsayovou se ho snaží napravit, ale bez úspěchu. Jeho otec ho donutí se přihlásit k armádě, aby se naučil disciplíně a vyhnul se gangům. Justin se ale stihne zaplést s jeho bývalým spoluvězněm a odejde. Po jeho odchodu se objeví Justinova přítelkyně Olive Morganové, která je těhotná. Justin se později krátce vrátí do Chicaga. Ve třetí řadě je odhaleno, že Olive se narodil chlapeček Daniel a s Justinem se vzali. Na konci řady je Justin vážně zraněn a skončí v kómatu. Jelikož nikdy nenabude vědomí, je se souhlasem otce odpojen od životní podpory.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E22: You and Me

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama