Vanessa Rojasová

Vanessa Rojasová

Nový člen Zpravodajské jednotky, která předtím dělala u tajných operací.

Sezóny 1
2019 - 2020

Strážník Vanessa Rojasová se přidala ke Zpravodajské jednotce z jednotky dlouhodobých vyšetřování a nahradila Antonia Dawsona po jeho rezignaci u chicagské policie. Poprvé se objevila v Assets jako Nina Rodriguezová, barmanka v baru Daria Walkera, do kterého se infiltroval Kevin Atwater. Když se s ní Atwater snažil domluvit, je odhaleno, že je policistku pracující pro jednotku tajných operací. K Zpravodajské jednotce se přidá v Familia, ale hnedka pokazí svoje první vyšetřování.

Je odhaleno, že žila v 32 pěstounských rodinách a byla bez domova, když se k Zpravodajské jednotce přidala – žila ve svém autě nebo v bytě, který měl během práce v utajení. Poté co práce v utajení skončila a ona neměla, kde bydlet, se zdráhala někoho požádat o pomoct. Hailey Uptonová si toho všimla a nabídla ji volný pokoj. Od té doby jsou spolubydlící.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Nezapomeňte...

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

Na počátku října scenáristé znovu uchopili svá pera a pustili se do psaní scénářů k jedenácté řadě. A už tu máme první novinku. Někdy v průběhu nové řady se s námi rozloučí detektivka Hailey Uptonová.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama