Chicago P.D. (Policie Chicago) Vanessa Rojasová

Vanessa Rojasová

Vanessa Rojasová

Nový člen Zpravodajské jednotky, která předtím dělala u tajných operací

Sezóny 1
2019 - 2020

Strážník Vanessa Rojasová se přidala ke Zpravodajské jednotce z jednotky dlouhodobých vyšetřování a nahradila Antonia Dawsona po jeho rezignaci u chicagské policie. Poprvé se objevila v Assets jako Nina Rodriguezová, barmanka v baru Daria Walkera, do kterého se infiltroval Kevin Atwater. Když se s ní Atwater snažil domluvit, je odhaleno, že je policistku pracující pro jednotku tajných operací. K Zpravodajské jednotce se přidá v Familia, ale hnedka pokazí svoje první vyšetřování.

Je odhaleno, že žila v 32 pěstounských rodinách a byla bez domova, když se k Zpravodajské jednotce přidala – žila ve svém autě nebo v bytě, který měl během práce v utajení. Poté co práce v utajení skončila a ona neměla, kde bydlet, se zdráhala někoho požádat o pomoct. Hailey Uptonová si toho všimla a nabídla ji volný pokoj. Od té doby jsou spolubydlící.


(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás