Sean Roman

Sean Roman

Strážník na 21. okrsku chicagské policie a partner Burgessové.

Sezóny 3
2014 - 2020

Strážník Sean Roman se poprvé objevil v prvním díle druhé řady Call It Macaroni. Roman je drzý policista, jehož partnerem se stane Kim Burgessová poté, co je přeřazen z 31. okrsku na 21. okrsek. Nechal se přesunout kvůli jeho vztahu s kolegyní Jenn Cassidyovou, která se poté stala strážníkem K-9 (pracující se psy). Také vede svoji vlastní soukromou bezpečnostní firmu.

Práci ochranky nabídl Antonio Dawsonovi, když viděl, že prochází rozvodem a potřebuje peníze na odkoupení domu. V díle Assignment of the Year je odhaleno, že ten koho měl Antonio chránit, Asher Roslyn, je zločinec, což Roman nevěděl. Jelikož poté co byl Asher zavražděn a Roman byl do případu zapletený, tak se Roman účastnil vyšetřování rozvědky. Vrahem Ashera byl Terry, mladík, kterého svedla Asherova manželka Layla Roslynová a do vraždy ho přemluvila. Kvůli nejasnému zapojení Layla nakonec nebyla obžalována a zatknuta.

Ve třetí řadě se rozhodl darovat svoji kostní dřeň chlapci Andrewovi, který trpěl leukémií. Andrew ale stejně nakonec zemřel, což Romana zdrtilo. Ke konci třetí řady chvíli poté, co dala Burgessová kopačky Ruzekovi, spolu začali chodit. V díle She's Got Us byl během práce zraněn a bylo poškozené nervové spojení s jeho levou paží, díky čemuž musel ukončit svoji policejní kariéru v terénu. Rozhodl se odjet do San Diega a bydlet u jeho bratrance. Požádal Burgessovou, aby jela s ním, ale ona se rozhodla zůstat.

(Burgessová a Roman jako partneři pochůzkáři, Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Chicago PD:

  • 1. ŘADA – neobjevil se
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – neobjevil se
  • 5. ŘADA – neobjevil se
  • 6. ŘADA – neobjevil se
  • 7. ŘADA – Burden of Truth

Chicago Fire:

Chicago Med:

Law & Order: Special Victims Unit:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Nezapomeňte...

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

Na počátku října scenáristé znovu uchopili svá pera a pustili se do psaní scénářů k jedenácté řadě. A už tu máme první novinku. Někdy v průběhu nové řady se s námi rozloučí detektivka Hailey Uptonová.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama