Chicago P.D. (Policie Chicago) Sean Roman

Sean Roman

Sean Roman

Strážník na 21. okrsku chicagské policie a partner Burgessové

Sezóny 3
2014 - 2020

Strážník Sean Roman se poprvé objevil v prvním díle druhé řady Call It Macaroni. Roman je drzý policista, jehož partnerem se stane Kim Burgessová poté, co je přeřazen z 31. okrsku na 21. okrsek. Nechal se přesunout kvůli jeho vztahu s kolegyní Jenn Cassidyovou, která se poté stala strážníkem K-9 (pracující se psy). Také vede svoji vlastní soukromou bezpečnostní firmu.

Práci ochranky nabídl Antonio Dawsonovi, když viděl, že prochází rozvodem a potřebuje peníze na odkoupení domu. V díle Assignment of the Year je odhaleno, že ten koho měl Antonio chránit, Asher Roslyn, je zločinec, což Roman nevěděl. Jelikož poté co byl Asher zavražděn a Roman byl do případu zapletený, tak se Roman účastnil vyšetřování rozvědky. Vrahem Ashera byl Terry, mladík, kterého svedla Asherova manželka Layla Roslynová a do vraždy ho přemluvila. Kvůli nejasnému zapojení Layla nakonec nebyla obžalována a zatknuta.


Ve třetí řadě se rozhodl darovat svoji kostní dřeň chlapci Andrewovi, který trpěl leukémií. Andrew ale stejně nakonec zemřel, což Romana zdrtilo. Ke konci třetí řady chvíli poté, co dala Burgessová kopačky Ruzekovi, spolu začali chodit. V díle She's Got Us byl během práce zraněn a bylo poškozené nervové spojení s jeho levou paží, díky čemuž musel ukončit svoji policejní kariéru v terénu. Rozhodl se odjet do San Diega a bydlet u jeho bratrance. Požádal Burgessovou, aby jela s ním, ale ona se rozhodla zůstat.

(Burgessová a Roman jako partneři pochůzkáři, Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Chicago PD:

  • 1. ŘADA – neobjevil se
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – neobjevil se
  • 5. ŘADA – neobjevil se
  • 6. ŘADA – neobjevil se
  • 7. ŘADA – Burden of Truth

Chicago Fire:

Chicago Med:

Law & Order: Special Victims Unit:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E07: Instinct

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás