Chicago Med
91/100 - 45×

S01E07: Saints

S01E07: Saints

Dr. Halstead léčí bývalého kriminálníka, který byl zatknut za ozbrojený únos auta. Dr. Rhodes, dr. Choi a Reeseová se věnují páru, který byl na prvním rande. Sharon obdrží zprávy, že federální zákon zabrání nemocnici provést důležitou transplantaci kostní dřeně a dr. Manningová se s tchýní stará o své novorozené dítě.

cz sk
26.1.2016
7 580 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jann Turner
Scénář: Mary Leah Sutton
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Julie Berman (Sam Zanettiová), Norm Lewis (Bobby), Scott Subiono (Walter Blevins), Marc Grapey (Peter Kalmick), Samrat Chakrabarti (dr. Farinas) s Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Brian Geraghty (Sean Roman) a Annie Potts (Helen Manningová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama