Sheldon Jin

Sheldon Jin

Analytik rozvědky.

Sezóny 1
2014 - 2014

Sheldon Jin byl „technický čaroděj“ a analytik Zpravodajské jednotky. Má velké znalosti ve využívání technologií při vyšetřováních. Je jediným členem týmu, který nenosí u sebe neustále zbraně. Většinou nechodí do terénu a pracuje ze základny na 21. okrsku. Na místě činu se objeví, jen když je ho potřeba.

Ke konci první řady je odhaleno, že Voightův kontrolor z Vnitřních záležitostí, seržant Edwin Stillwell, vydíral Jina, aby Zpravodajskou jednotku a zvláště Voighta špehoval. Jinův otec nastřádal velké druhy z hazardu a Stillwell vyhrožoval, že nechá Jinova otce deportovat zpět do Číny. Voight byl z počátku rozzuřený, když to o Jinovi zjistil, ale poté zjistil jeho spojení s Vnitřním, tak to pochopil. Jin je v díle A Beautiful Friendship zabit Stillwellem. Těsně před smrtí poslal Jin Halsteadovi flašku s informacemi očerňující Stillwella, což vedlo k jeho zatknutí.

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Nezapomeňte...

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

Na počátku října scenáristé znovu uchopili svá pera a pustili se do psaní scénářů k jedenácté řadě. A už tu máme první novinku. Někdy v průběhu nové řady se s námi rozloučí detektivka Hailey Uptonová.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama