Sheldon Jin

Sheldon Jin

Analytik rozvědky.

Sezóny 1
2014 - 2014

Sheldon Jin byl „technický čaroděj“ a analytik Zpravodajské jednotky. Má velké znalosti ve využívání technologií při vyšetřováních. Je jediným členem týmu, který nenosí u sebe neustále zbraně. Většinou nechodí do terénu a pracuje ze základny na 21. okrsku. Na místě činu se objeví, jen když je ho potřeba.

Ke konci první řady je odhaleno, že Voightův kontrolor z Vnitřních záležitostí, seržant Edwin Stillwell, vydíral Jina, aby Zpravodajskou jednotku a zvláště Voighta špehoval. Jinův otec nastřádal velké druhy z hazardu a Stillwell vyhrožoval, že nechá Jinova otce deportovat zpět do Číny. Voight byl z počátku rozzuřený, když to o Jinovi zjistil, ale poté zjistil jeho spojení s Vnitřním, tak to pochopil. Jin je v díle A Beautiful Friendship zabit Stillwellem. Těsně před smrtí poslal Jin Halsteadovi flašku s informacemi očerňující Stillwella, což vedlo k jeho zatknutí.


Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S10E15: Blood and Honor

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama