Hailey Uptonová

Hailey Uptonová

Detektivka zpravodajské jednotky a nová partnerka Halsteada.

Sezóny 7
2017 - 2023

Detektivka Hailey Uptonová se přidala ke Zpravodajské jednotce, aby nahradila Erin Lindsayovou, která odešla k Protiteroristické jednotce FBI v New Yorku. Hailey předtím pracovala u divize loupeží a vražd. Když byla mladá, na jejího otce, majitele občerstvovny, zaútočil a okradl neznámý střelec. Poté co ji zloděj vyhrožoval, Hailey strávila noc za stolem Trudy Plattové, která v té době pracovala u divize loupeží a vražd. Plattová ji zajistila bezpečí během doby, co se její otec zotavoval, a inspiroval Hailey k tomu se stát policistkou. Bylo odhaleno, že byla povýšena na detektivku po roční práci v utajení. Chodila na Chicagskou univerzitu. Je známo, že několikrát chodila s kolegy: s Garrettem Thomasem, seržantem, který ji doporučil povýšení na detektivka; a s Adamem Ruzekem.

V 5. řadě se jejím kolegou stane Jay Halstead. Jejich partnerství je zpočátku kamenité, jelikož se Halstead musí dostat přes odchod jeho expřítelkyně a bývalé partnerky Erin Lindsayové. Postupně se ale skamarádí a začnou si důvěřovat, což značí i fakt, že se jí Halstead přiznal ohledně jeho PTSD.


(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Chicago PD:

  • 4. ŘADA – Fagin, Army of One, Fork in the Road
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava
  • 7. ŘADA – Hlavní postava
  • 8. ŘADA – Hlavní postava
  • 9. ŘADA – Hlavní postava
  • 10. ŘADA – Hlavní postava

Chicago Fire:

Chicago Med:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adm1

asi najmenej sympatická ženská postava

21.1.2021 | 9:09:36

Stav překladu

Epizoda S10E16: Deadlocked

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama