Chicago P.D. (Policie Chicago) Hailey Uptonová

Hailey Uptonová

Hailey Uptonová

Detektivka zpravodajské jednotky a nová partnerka Halsteada

Sezóny 5
2017 - 2020

Detektivka Hailey Uptonová se přidala ke Zpravodajské jednotce, aby nahradila Erin Lindsayovou, která odešla k Protiteroristické jednotce FBI v New Yorku. Hailey předtím pracovala u divize loupeží a vražd. Když byla mladá, na jejího otce, majitele občerstvovny, zaútočil a okradl neznámý střelec. Poté co ji zloděj vyhrožoval, Hailey strávila noc za stolem Trudy Plattové, která v té době pracovala u divize loupeží a vražd. Plattová ji zajistila bezpečí během doby, co se její otec zotavoval, a inspiroval Hailey k tomu se stát policistkou. Bylo odhaleno, že byla povýšena na detektivku po roční práci v utajení. Chodila na Chicagskou univerzitu. Je známo, že několikrát chodila s kolegy: s Garrettem Thomasem, seržantem, který ji doporučil povýšení na detektivka; a s Adamem Ruzekem.

V 5. řadě se jejím kolegou stane Jay Halstead. Jejich partnerství je zpočátku kamenité, jelikož se Halstead musí dostat přes odchod jeho expřítelkyně a bývalé partnerky Erin Lindsayové. Postupně se ale skamarádí a začnou si důvěřovat, což značí i fakt, že se jí Halstead přiznal ohledně jeho PTSD.


(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Chicago PD:

  • 4. ŘADA – Fagin, Army of One, Fork in the Road
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava
  • 7. ŘADA – Hlavní postava
  • 8. ŘADA – Hlavní postava

Chicago Fire:

Chicago Med:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adm1

asi najmenej sympatická ženská postava

21.1.2021 | 9:09:36

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás