Sean O'Neal

Sean O'Neal

Syn náčelníka Patrick O'Neal, který byl vyšetřován kvůli obchodu s bílým masem.

Sezóny 1
2022 - 2023

Sean O'Neal je synem náčelníka Patrick O'Neal. Vede útulek pro uprchlé ženy. Během vyšetřování únosu jedné z jeho svěřenkyní Hailey Uptonová pojala podezření, že Sean měl něco s jejím únosem společného. Postupně zjistí, že Sean obchoduje s těmito ženami. Spolu s týmem ho tedy začali vyšetřovat.

Poté co se o vyšetřování dozvěděl Seanův otec, snažil se vyšetřování ukončit. Rozvědka ale nakonec zajistila nevyvratitelné důkazy o Seanově vině. Náčelník O'Neal se tedy rozhodl život svého syna sám ukončit a postřelil ho. Následně smrtelně střelil i sám sebe. Sean ale následkům zranění nepodlehl a po léčbě v nemocnici skončil ve vězení.


(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S10E16: Deadlocked

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama