Chicago P.D. (Policie Chicago) Trudy Plattová

Trudy Plattová

Trudy Plattová

Sarkastická policistka za stolem ve 21. okrsku.

Sezóny 8
2014 - 2021

Seržantka Trudy Plattová je seržantka za stolem na 21. okrsku. Jako taková je hlavní nadřízená všem pochůzkářům. Předtím pracovala jako tréninkový strážník (Antonio Dawson byl jedním z jejích učedníků) a dvakrát zvládla udělat zkoušku na detektiva, ale musela přijmout kancelářskou práci poté, co byla postřelena. Je známý svým sarkasmem a kamenným humorem. Někdy je tak považována za chladnou a necitlivou; nicméně se o strážníky pod svým velením hluboce stará a dokáže ohrozit svoji kariéru, aby je ubránila. Na začátku první série často šikanuje strážníka Kim Burgessovou a nutí ji místo sebe plnit různé záležitosti. Když ji Burgessová nakonec pošle do háje, Plattová jí a jejímu partnerovi Kevinu Atwaterovi dá na den páchnoucí auta. Další partner Burgessové, Sean Roman, ji jednou nazval „osina v zadku“.

(Plattová na okrsku, Foto: NBC)


V díle Turn the Light Off je odhaleno, že Plattová pochází z bohaté rodiny. Její rodina byla proti tomu, aby se stala policistkou. Vždy jednou za rok přivede „snoubence“ a přesvědčí svého otce, aby ji nadále poskytoval peníze, aby mohla žít mnohem lépe než normální policista. Přesvědčí Adama Ruzeka, aby dělal jejího snoubence a on tak využije příležitosti, aby se mohl najíst v drahé restauraci. Kamarádí se s Hankem Voightem a Alvinem Olinskym – podle ní je Hank nejlepším policistou ve městě a Olinsky ji může říkat jménem.

Plattová potká hasiče Randyho „Mouche“ Hollanda na svatě náčelníka Bodena v Hasičské stanici 51 a okamžitě si začnou rozumět. Později ji požádá o ruku a Plattová si je jistá, že její otec z její svatby udělá velkolepou událost. Nicméně jejich svatební plány se zhroutí, když jí otec oznámí, že jeho firma bankrotuje a ona už nemůže spoléhat na jeho peníze. Nakonec se Plattová s Mouchem vezmou na soukromě slavnosti u Molly's v díle On the Warpath v seriálu Chicago Fire.

V díle All Cylinders Firing večeřela se svým otcem v jeho domě. Plattová poté odchází z domu, aby se stihla vrátit domů v čas, než její manžel přijde po směně domů. Nicméně poté co zavře dveře, je udeřena do hlavy a několikrát zmlácena. Útočník uteče s její zbraní a sousedé, kteří si ji všimli, zavolají sanitku. Po uzdravení se snaží najít pachatele, kteří mezitím zabili jejího otce, a málem je později v hněvu zabije.

(Plattová se svým manželem, hasičem Mouchem, Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Chicago PD:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava
  • 7. ŘADA – Hlavní postava
  • 8. ŘADA – Hlavní postava

Chicago Fire:

Chicago Med:

Chicago Justice:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E16: The Other Side

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás