Chicago P.D. (Policie Chicago) Nadia Decotisová

Nadia Decotisová

Nadia Decotisová

18letá prostitutka a narkomanka, které se ujala Erin

Sezóny 2
2014 - 2015

Nadia Decotis byla 18letá prostitutka, které pomohla detektivka Erin Lindsayová. Obě se spřátelí a Lindsayová se pro ni stane něco jako starší sestrou kvůli podobné minulosti. Nadia začne pracovat jako administrativní asistentka na chicagské policii, aby získala zkušenosti potřebné k vstupu na policejní akademii. Seržantka Plattová si ji vezme pod křídla a dá ji několik tipů jak projít pohovory a jak studovat na písemnou zkoušku. V díle The Number of Rats je Nadia unesena sériovým vrahem Gregory Yatesem a nalezena znásilněná a mrtvá v New Yorku. Posmrtně je poctěna jako padlý policista 21. okrsku.

Objevila se v dílech:


(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás