House of Lies (Profesionální lháři)
78/100 - 24×

House of Lies(Profesionální lháři)

Narazila vaše firma na vážnější problém nebo se jí nedaří jak jste si představovali? Můžete si na řešení najmout tuhle partu chytrých expertních poradců. Počítejte ale s tím, že vás opijí hned několika rohlíky, prolezou kdejakou vaší špínu a když budou muset, ohnou i pravidla matematiky. U toho se ještě stihnou ožírat, k*rvit a hádat. A pokud možno naplnit kapsy svých drahých obleků.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Showtime | 30 minut
hrají
Josh Lawson (Doug Guggenheim), Kristen Bell (Jeannie Van Der Hooven), Don Cheadle (Marty Kaan), Dawn Olivieri (Monica Talbot),

Clyde Oberholt

Clyde Oberholt

Clyde je nováčkem v Martyho týmu. Vystudoval Wharton (fakulta ekonomie na Pensylvánské univerzitě). Pro tým je to důležitý člen hlavně z hlediska tvorby statistik a grafů, kterým většinou rozumí jen on sám.

Pro Clyda jsou víc než práce důležité ženy. Pro to, aby je dostal do postele využívá všech svých předností, jak velkého platu a dobrá práce, tak svého nemalého šarmu. Dalšími jeho koníčky jsou dohazování žen svému stydlivému kolegovi Dougovi, strkání nosu do všeho, do čeho mu nic není, hlavně do soukromí svých kolegů a utahování si ze všeho a ze všech.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama