Inhumans
62/100 - 72×

Inhumans

Po představení v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. si rasa genetických kříženců lidí a Kree – Inhumans vysloužila vlastní seriál, který se točí okolo mocné královské rodiny. Blackagar Boltagon a jeho kruh nejbližších přátel musí dohlížet na bezpečí celé rasy, která dlouhou dobu žila v odloučení od vnějšího světa.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Sonya Balmores (Auran), Anson Mount (Black Bolt), Isabelle Cornish (Crystal), Eme Ikwuakor (Gorgon), Ken Leung (Karnak), Ellen Woglom (Louise), Iwan Rheon (Maximus), Serinda Swan (Medusa), Mike Moh (Triton)

Postřehy z epizody Divide and Conquer

Postřehy z epizody Divide and Conquer

Třetí epizoda nám představila mnoho nových Inhumanů, kolik z nich však pochází z komiksů? Mimo jiné jsme se dočkali také menšího propojení s ostatními projekty i několika narážek na původní komiksy a jiné hrdiny.

13 0
13.10.2017

Pulsus a další Inhumani

Přestože nám třetí epizoda představila tunu nových Inhumanů, pouze jeden z nich má komiksový základ. Mohlo by se zdát, že jím bude Mordis, kterého Maximus osvobodil, ale není to tak. Pulsus se objevil již v první epizodě, kde nebyl ale jmenován. Jedná se o toho Inhumana, který vyřadil Medusu elektřinou, načež ji Maximus ostříhal.

Na papíře se Pulsus objevil v roce 1995 v příběhu Fantastic Four. V komiksech měl Pulsus tělo kompletně tvořené elektřinou a byl členem tzv. rudé jednotky, elitní síly vytvořené Inhumanskou genetickou radou. Jeho role byla tedy obdobná, tvůrci jej v seriálu pouze přesunuli pod královskou stráž. Bohužel byl Pulsus také jediným členem jednotky, který zemřel, takže si komiksového Inhumana už moc neužijeme.

WHiH World News

Mezi davem reportérů, kteří obtěžovali strážníky u havajské policejní stanice, jste si mohli všimnout muže vybaveného visačkou a mikrofonem WHiH World News. Je vám ten název povědomý? Těchto televizních novin jste si mohli všimnout v téměř všech Marvel projektech ze světa MCU. WHiH se nám poprvé představilo v Neuvěřitelném Hulkovi, hned po incidentu na Culverově univerzitě.

Televize se mimo to dočkala také vlastního YouTube kanálu, kde nás Christine Everhartová již dva roky informuje o filmových událostech, jako byla bitva o Sokovii nebo incident v Lagosu.

Komiksové narážky

Název epizody nám opět odkazuje na jeden komiksový příběh. Tentokrát se jedná o Fantastic Four Annual Vol. 1 #5 z roku 1967, kdy se Čtyřka spolu s Inhumany a Black Pantherem utkala s nebezpečným Psycho-Manem a jeho spojenci.

Black Boltův spoluvězeň jménem Sammy pak Blackagarovi položil otázku, zda byl kousnut radioaktivním broukem. Tohle je samozřejmě narážka na Spider-Mana. Druhá otázka zněla, zda se Black Bolt jednoho dne probudil obalený kamenem, což jej přivedlo ke kokonu. Otázka však mohla směřovat také na Thinga z Fantastické čtyřky, který se také probudil v kameni.

Jste rádi, že tvůrci propojují svět aspoň skrze zprávy? Kterého Inhumana byste v seriálu rádi viděli?

FOTO: ABC, Marvel

Zdroj: ABC

Diskuze /3

Lex Luthor

Rád bych viděl Inferna

13.10.2017 | 16:27:57
Lex Luthor

Uvítal bych Quake nebo i Scarlet Which

#3 samaell00
13.10.2017 | 17:54:52
samaell00

#2 Lex Luthor: ona neni inhumnas myslim ze

14.10.2017 | 2:22:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z finále první řady

Postřehy z finále první řady

První řada Inhumans je již za námi. Poslední epizody byly samozřejmě akčnější a přinesly nám několik odpovědí, ale i nových otázek. Kdo by mohl být tajemným nepřítelem a jak dopadli naši hrdinové? Na tyto otázky vám odpovíme v našich postřezích.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama