Inhumans
0/100 - 0×

Inhumans

Po představení v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. si rasa genetických kříženců lidí a Kree – Inhumans vysloužila vlastní seriál, který se točí okolo mocné královské rodiny. Blackagar Boltagon a jeho kruh nejbližších přátel musí dohlížet na bezpečí celé rasy, která dlouhou dobu žila v odloučení od vnějšího světa.

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | ABC


Známe obsazení seriálu Inhumans

Známe obsazení seriálu Inhumans

Seriál o mocných obyvatelích Attilanu se konečně začal natáčet. Obsazení pro nás bylo dlouhou dobu záhadou, ale nyní můžeme říct, že je víc než povedené. Kdo si tedy zahraje Black Bolta a ostatní členy královské rodiny?


14 0
5.3.2017

Novinky o castingu měli tvůrci hezky promyšlené. Herce nám začali dávkovat po jednom a každým týdnem počet navyšovali. První jsme se tak dozvěděli, že roli šíleného Maximuse si střihne Iwan Rheon, kterého většina z vás bude znát jako Ramsayho Boltona ze Hry o trůny. Maximus je bratrem krále Inhumanů Black Bolta a je takovou černou ovcí rodiny. Je vysoce inteligentní a dokáže ovládat mysl ostatních, zároveň je skvělým vynálezcem.

Druhý v pořadí byl samotný Black Bolt, jehož se ujme Anson Mount. Ten tak nahradil Vina Diesela, který měl o roli původně zájem, ale kvůli přerodu filmu v seriál o ni ztratil zájem. Postavu Black Bolta si můžete vyložit jako tichého a přísného vládce, který má hlas tak mocný, že dokáže zabíjet. Pouhým šepotem může lámat skály, a tudíž se musí dorozumívat pomocí telepatických dovedností.


Jeho hlasem na veřejnosti tedy musí být jeho manželka a sestřenice Medusa, jíž si zahraje Serinda Swan. Medusinou zbraní jsou její vlasy, kterými dokáže hýbat dle libosti a jež nosí až po zem. Zároveň dokáže manipulovat s vlasy ostatních, a tak Inhumani nepotřebují kadeřníka.

Po těchto třech zprávách nás tvůrci překvapili obsazením Karnaka, kterého si zahraje Ken Leung. Karnak je v jistém smyslu silným psychikem, který dokáže ovládat své tělo do nejmenších detailů jako například tlukot srdce nebo reakce na bolest. Dále do jisté míry předvídá budoucnost a dokáže najít a zničit slabiny jak fyzické či psychické na jakékoliv osobě či objektu. Karnaka si tedy představte jako takového guru Inhumanů, který je Black Boltovi věrným rádcem.

Roli mocného Gorgona dostal afroamerický herec Ewe Ikwuakor. Gorgona připomínající svým vzezřením satyra je silný, odolný a svými kopyty dokáže vyvolat kinetickou vlnu o síle až 9,5 na Richterově škále.

Mladou Crystal, která měla v komiksech dceru s Quicksilverem, si zahraje Isabelle Cornish. Crystal je vládkyní živlů a tudíž ovládá vzduch, oheň, zemi a také vodu. Taktéž dokáže manipulovat s atomy, vytvořit elektrický výboj nebo ovládat okolní teplotu.

Posledním důležitým členem rodiny je Triton, jehož se ujal Mike Moh. Jak napovídá jeho jméno, Triton dokáže žít pod vodou, kde jsou jeho schopnosti umocněny. Méně podstatnou rolí je Auran, jejíž role se chopila Sonya Balmores. Auran je hlavou královské stráže, má velice vyvinutý sluch a také je zkušenou vyšetřovatelkou. Poslední známou herečkou je Ellen Woglom, jejíž roli bohužel neznáme, avšak díky popisu postavy můžeme odtušit, že by mohlo jít o šéfku společnosti S.W.O.R.D. Abigail Brandtovou. V seriálu pak samozřejmě nebude chybět ani teleportující se pes Lockjaw, jenž si získal popularitu u mnoha čtenářů.

FOTO: Marvel

Diskuze /15

Ratemus

no Black Bolt má především základní schopnost manipulaci elektrony, díky které může létat, má ohromnou sílu a odolnost (na úrovni Hulka a možná i větší) a navíc mu to dává tu schopnost s hlasem s tim že plný řev do obličeje z těsné blízkosti přežily jen dvě postavy Marvelu (Vulcan a Thanos)

Kdyby o tu roli Nafta skutečně stál a nešel po prachách, tak klidně do seriálu jde, takhle má smůlu a utřel… jinak doufám že obsadí ještě záporáka Unspoken, což je takovej Apocalypse inhumanů a doufám že tam bude, Maximus jako padouch bude jistě skvělý ale Unspoen tam prostě být musí, když už tak v druhé serii…Abigail super, myslel jsem ale že na ní má práva Fox jelikož je napůl mutant, ale to je i Namor a má ho MCU…takže za mě spokojenost, těším se

5.3.2017 | 18:18:36
Lex Luthor

super pokud se bude ještě vysílat agents of SHIELD mohla by se Daisy setkat s královskou rodinou, obsazení dobré, Rumsay získal roli dalšího záporáka.

#4 scottt1
5.3.2017 | 19:30:59
PecaCZE

Na YT jsem viděl animovaný video Infinity War, kde IM vytvořil robota, kterej porazil Thanose, měl v rukou tu rukavici a proměnil se na konci v Ultrona… co to mělo znamenat ?! :D

#11 Ratemus
5.3.2017 | 19:53:10
scottt1

#2 Lex Luthor: to sa asi nestane, ze spoja Inhumans a Shield spolu

5.3.2017 | 19:57:47
WolverineCzE

Proč vydavaj Inhumans když to stačí v Agenti S.H.I.E.L.D. spíš by mněli dělat víc na Agenti SHIELD aby se tam ukazaly Luke Cage,Daredevil,Jes­sica Jones,Capitan America,Thor,Iron-Man,Peggy Carterová,Hul­k,Hawkeye,Blac­k Widow.

#6 Majko132002 #7 Majko132002 #14 phill420
5.3.2017 | 20:10:26
Majko132002

#5 WolverineCzE: z tých postáv ktoré si tam vymenoval sa tam môžu objaviť jedin tak tie prvé 4 :D

5.3.2017 | 23:14:17
Majko132002

#5 WolverineCzE: v Agentoch riešia každú sériu niečo iné, momentálne sa tam riešia tý roboti a občas sa tam spomenie niečo s Inhumans ale tento seriál ktorý robia bude čisto iba o Inhumans a o ich problémoch

5.3.2017 | 23:17:15
azoxid

Serinda Swan ? To je ta kočka z Gracelandu, paráda. Toho Diesela je ale škoda, hodil by se na Bolta.

5.3.2017 | 23:55:51
Lex Luthor

Mohli by propojit seriály s filmy nebo udělat crossovery tím by zachránili sledovanost agentů

#10 Blackhand47XD
6.3.2017 | 15:45:39
Blackhand47XD

#9 Lex Luthor: Řekl bych, že to nás na podzim bude čekat. Hrdiny představí v samostatném seriálu a poté dojde ke crossoveru. Rodina bude řešit nekontrolovatelné šíření Inhumanů a budou tomu chtít zabránit.

webmaster
6.3.2017 | 17:04:21
Ratemus

#3 PecaCZE: ten robot není ani v komiksech, je to jen výmysl pro seriál a úplná debilita…Stark se stal až moc OP postava protože vždy vše vyřeší protože proto a porazí mnohem silnější postavy proti kterým běžně nemá vůbec šanci (Graviton, Sentry)

na seriál se těším, opravdu moc.....

#12 PecaCZE
6.3.2017 | 18:02:29
PecaCZE

#11 Ratemus: Aha, já myslel že to je právě podle nějakýho komiksu.

#13 Ratemus
6.3.2017 | 21:43:02
Ratemus

#12 PecaCZE: není, a pokud ano, tak jsem to nikdy nezaregistroval…

9.3.2017 | 17:23:23
phill420

#5 WolverineCzE: Nestačí ti filmy?! Myslím, že každá z napsaných postav svoje dostala, seriály jen rozšiřují vesmír, který Marvel buduje. Inhumans je skvělý krok ku předu, který dokreslí a odkryje další problematiku jejich světa.

14.3.2017 | 8:55:07
DarkGHOST

Ty komiksi máte doma nebo je čtete na netu rád bych si je také přečetl

21.4.2017 | 19:36:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !