Reacher
94/100 - 48×

Reacher

Když vysloužilého vojenského policistu Jacka Reachera zatknou za vraždu, kterou nespáchal, octne se uprostřed smrtícího komplotu nečestných policistů, pochybných podnikatelů a intrikářských politiků. Jack musí jen s pomocí vlastního důvtipu zjistit, co se děje v Margrave v Georgii. Založeno na knižní sérii Jack Reacher od Lee Childa.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller

Reacher se vrátí s druhou sérií

Reacher se vrátí s druhou sérií

Pokud jste si stále lámali hlavu nad tím, jestli ještě spatříte Jacka Reachera na obrazovkách, máme pro vás dobré zprávy, protože Amazon potvrdil, že se Reacher dočká další série.

22 0
21.3.2022

Hned třetí den po vypuštění první série se mohli fanoušci seriálu Reacher radovat, neboť díky jeho obrovskému úspěchu na Amazonu se dočkal prodloužení pro druhou sérii. Podle informací se Reacher stal jedním z pěti nejsledovanějších seriálů, které amazonská služba Prime Video kdy vyprodukovala, a to jak v USA, tak i celosvětově.

Otázkou však je, jakou knihu se rozhodnou tvůrci seriálu využít pro druhou sérii. Knižní série od Leeho Childa v současnosti čítá 26 hlavních děl a i několik dodatečných povídek. Jako první možnost se samozřejmě nabízí druhý díl Die Trying (A přece nezemřeš), což by si přál i samotný představitel Reachera Alan Ritchson, jelikož patří k jeho oblíbeným, nicméně produkční tým ještě nerozhodl, jakou zvolí. Tvůrce Nick Santora k tomu řekl následující:


Je toho tolik, co musíme vzít v potaz. Chceme, aby to bylo podobné první sérii, protože byla tak úspěšná? Nebo chceme zkusit něco odlišného? Je toho tolik, z čeho můžeme díky Leeovi vybírat. Dobrou zprávou je, že Lee Child u nás figuruje jako výkonný producent a společně s dalšími producenty to musíme probrat. (…) Lee Child vypráví příběhy v maloměstech, velkých městech, v USA a také v Evropě… je toho přehršel, z čeho vybírat. Jde jen o to, abychom se všichni společně zamysleli, probrali to a rozhodli se, co bude fanoušky bavit. Dobré na tom je, že ať zvolíte téměř cokoliv, dočkáte se dobrého příběhu.

(Kam Reachera zavede cesta v druhém jednání? Foto: Amazon)

Tvůrci tedy ještě nemají úplně jasno, jakou knihu zvolit pro druhou sérii, neboť se do jejího výběru musí vzít v potaz spoustu faktorů. Jisté je, že když je dostupného tolik materiálu, nelze zpracovat všechno. Když se například podíváme na seriál Alex Rider, tam existuje 13 knih (poloviční množství oproti Reacherovi) a pro jeho dvě řady byly vybrány druhá a čtvrtá kniha. Ne vždy je tedy nejlepší volit jednu knihu za druhou, jelikož by se nakonec nedostalo na všechny a některé z těch pozdějších by mohly být pro diváky zajímavější než ty dřívější. A o to jde především… Co nejvíce zaujmout diváky a nezklamat jejich očekávání.

Zdroj: TVLine (1, 2)

Těší vás prodloužení pro druhou sérii? A jakou knihu byste rádi viděli zpracovanou pro seriál?

Diskuze /4

MARTASLJ19

Super správa :)

21.3.2022 | 15:49:07
aliasb

..a co vybrali tentokrát? Jinak = výborná zpráva!

#3 tominotomino
23.3.2022 | 22:26:51
tominotomino

#2 aliasb: Co tím myslíš?

webmaster
24.3.2022 | 23:17:15
aliasb

Promiň,nečetl jsem dodatek ".. a jakou knihu..? " .
A je mi to v podstatě jedno.Četl jsem všechny do 18.knihy a teď mám i posledních 11 , ale z těch nových to nebude nic .

1.4.2022 | 0:35:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama