Jekyll and Hyde
85/100 - 33×

Jekyll and Hyde

Robert Jekyll, vnuk doktora Jekylla, žije v Londýně třicátých let minulého století. Sám trpí stejným prokletím jako jeho děd. Ve chvílích, kdy se cítí ohrožený, stává se z mladého doktora všehoschopný pan Hyde. Mladý Robert se však o svém alter egu dozví až později. Na uzdě ho totiž drží jeho nevlastní otec pomocí léků.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ITV | 46 minut
hrají
Tom Bateman (Robert Jekyll), Ruby Bentall (Hilary Barnstaple), Enzo Cilenti (Kapitán Dance), Richard E. Grant (Colonel Roger Bulstrode), Donald Sumpter (Garson), Tom Bateman (Mr. Hyde),


Co nás čeká v letošním finále?

Co nás čeká v letošním finále?

Jelikož byla epizoda Moroii přesunuta na středu, pojďme si čekání zkrátit představením posledních dvou epizod této sezóny.


1 0
21.12.2015

9. The Incubus

Datum premiéry: 27. prosince 2015

Sir Bulstrode pátrá po Robertovi v Londýně, ale neuvědomuje si, že Robert s Ravim a Olallou uprchli na venkov do domu Jezequielů. K Bulstrodeovu překvapení se později přidávají k Lily, která mu řekne, ať hádá, kde by mohli být. Nicméně, Ravi začíná tušit pravdu, že o kom si mysleli, že je jejich přítel, je celou tu dobu měnící se příšera známá jako Incubus. Ve chvíli, kdy jsou všichni pod vlivem netvorova kouzla, ukazuje se, že toto stvoření má schopnost přivést Lorda Trashe do země živých.


10. The Heart of Lord Trash

Datum premiéry: 27. prosince 2015

Robert zoufale pátrá po Lily, zatímco kapitán Dance je v plné síle a jeho lidé ovládají sílu Incuba. Dance je připravený uvést svůj finální plán do akce. Zahajuje útok v plném nasazení na ústředí organizace MIO, aby ukradl nádobu obsahující srdce Lorda Trashe a mohl tak přivést děsivé stvoření do světa živých. Robert je zdrcen, když se dozví, že byl obelhán nejbližším přítelem. Naděje se objeví, když Robert zjistí, že existuje možnost zničit srdce Lorda Trashe jednou pro vždy.

Diskuze /1

gadonking

Díky a článek :) Už se nemůžu dočkat.:)

21.12.2015 | 13:54:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!