Lost Girl (Dívka odjinud) Zoie Palmer: Bo a Lauren pro sebe budou vždy znamenat vše.

Zoie Palmer: Bo a Lauren pro sebe budou vždy znamenat vše.

Zoie Palmer: Bo a Lauren pro sebe budou vždy znamenat vše.

Zoie nám ve svém prvním letošním rozhovoru prozradila, jaké to je být vzorem, co říká na vývoj vztahu s Bo, ale také třeba to, co si nejvíce úžívá.


0 0
22.1.2014

Q) Uvidíme v tomto roce kromě „Lost Girl,“ nějaké Vaše další projekty, na kterých jste pracovala?

Pracovala jsem na dvou filmech. Na „Sex After Kids“ od Jeremyho LaLondeho, který se objeví v kinech 7. února a poté na „Patch Town“ od Craiga Goodwila, který si právě odbil svou mezinárodní premiéru na filmovém festivalu v Palm Springs v Kalifornii. Hraji dvě naprosto odlišné postavy, ale obě pro mě byly naprosto hodnotné.


Q) Je něco, co jste přinesla do role Lauren, co možná nebylo přesně napsáno ve scénáři?

Snažila jsem se přes ty roky protlačit trochu humoru. Občas dokáže být hodně vážná, já jsem o hodně větší ťulpas než ona. Také si nejsem jistá, že byla na začátku až takový šprt, řekla bych, že to je něco, co jsem já i scénáristé do této postavy přinesli.

Q) Lauren se zdá být ve čtvrté série více sebejistá a otevřená. Odkud si myslíte, že to přišlo? Jedná se o přirozený vývoj nebo to přišlo ze vztahu s Bo?

Myslím, že oboje. Ale Lauren si toho také hodně v životě zažila a byla po spoustu toho vyvržencem. To, že je pořád tady, je důkazem toho, jak je silná a to, že je prospěšná v mnoha těžkých situacích. Myslím, že tuto sérii ukazuje trochu vzdoru a musím říct, že si hraní opravdu užívám.

Q) Kde vidíte pokrok Lauren ve vztahu k Bo?

Opravdu nevím…Když už si myslím, že vím co scénáristé udělají, překvapí mě a to se mi líbí. Emily Andras vykonává opravdu skvělou práci tím, že nás a diváky bere na kompletní cestu. Někdy jsou lidé s vývojem vztahu Bo a Lauren šťastní a někdy ne, ale vždy jsou do toho ponoření a to je to, co dělá Emily tak dobře. Je pro mě zřejmé, že Bo a Lauren pro sebe budou vždy znamenat všechno, ale to, jak se to bude odhalovat, je cestou, kterou nemůžu opravdu předvídat a ani nechci. Sama se to dozvídám postupně a líbí se mi to.

Q) Co nám můžete prozradit o nějakých velkých událost, které se stanou tuto sérii?

Je jich tu spousta a minimálně 6 jich je velkých. Ha! Ok…Mohla bych Vám říct víc, aby se zdálo, že Vám říkám víc informací, ale pořád byste zůstali s tímto zmateným a zrazeným pocitem, že jsem neřekla vlastně nic. Řeknu tohle…byla to jednoduše jedna ze sérii, kterou mě bavilo nejvíc natáčet! Vidíte? Spousta slov, žádné informace.

Q) Na jakou scénu z celého seriálu jste nejvíce pyšná a která byla nejvíce náročnou?

Je těžké najít jen jednu scénu. Za ty čtyři roky tu je spousta náročných a hodnotných scén. Někdy jsem jen pyšná na to, že ze sebe dostanu stránku sci-fi Fae doktorských věcí pouze na jednu klapku. Najde se pár momentů, kdy jsem řekla spoustu takovýchto výrazů a poté si pomyslela: „Ó můj, Bože. Řekla jsem to. Všechna slova. Ve správném pořadí. Jsem úžasná!!!“ Myslím, že jsem nejvíce pyšná na scény, kdy jsme všichni dohromady, třeba jako v epizodě s výměnou těl. Byla to opravdu náročná epizoda pro nás všechny, ale také jedna z nejvíce hodnotných. Byla jsem svědkem brilantnosti mých neuvěřitelně talentovaných kolegů. Také jsme spolu strávili celou epizodu. Je velmi neobvyklé, že jsme všichni ve stejnou dobu na place. Jsem si naprosto vědoma toho, že tento seriál jednou tak jako vše v životě skončí, a my už se neuvidíme tak často. Tak jak už to bývá, do cest se nám postaví život. Takže si vážím všech momentů, kdy jsme všichni pohromadě a oni to dělají také. Takže tato epizoda byla nejvíce náročná a jsem na ni pyšná, protože miluji lidi, díky kterým tento seriál je…od herců, našich brilantních scénáristů, vytrvale tvrdě pracujícího a talentovaného týmu až po producenty, kteří mají větší srdce než si dokážete představit.

Q) Inspirujete spoustu fanoušků jako herečka a také jako Vaše postava. Jak se cítíte jako vzor? Je to surreální pocit, když vidíte všechnu tu fanouškovskou chválu na sociálních médiích a stránkách jako Tumblr?

Jsem vděčná za to, že jsem v pozici, ve které jsem. Nic nenaplňuje mé srdce jako to, když Vám fanoušek řekne, jak ho seriál inspiroval nebo mu nějakým způsobem pomohl. Jen hraji postavu, spousta se toho odehrává za seriálem. Takže když někdo přijde a řekne mi svůj příběh a to, že mu příběh Lauren pomohl přiznat svým rodičům svou orientaci nebo jim pomohl se necítit v tomto světě tak osamoceně. To mi říká, že celý seriál dělá něco dobře. Já jsem jen malým kousíčkem toho všeho. Upřímně – jsem pokorná za toto vše.

Q) Kromě hraní chtěla byste se věnovat psaní nebo produkování?

Ano, ano, ano!!! Mám spoustu nápadů a svět tvorby filmů a tv mě fascinuje. Je spousta částí, které mě zajímají. Je škoda, že fanoušci mají přístup pouze herecké části, protože to, co se děje za tím vším a díky čemuž vypadáme dobře, je ohromné. Psaní a režie jsou části, které bych chtěla prozkoumat.

Q) Jaké jsou nějaké z Vašich hříšných potěšení? Máte ráda nějakou konkrétní hudební skupinu, knihu, sport nebo aktivitu?

Miluju dobrou klišé vanu. Užívám si řízení, když jsem sama a okolo není žádný provoz. Nesnáším posilovnu, takže tam nechodím, ale miluji túry a vlastně jakékoliv dobrodružství. Miluji návštěvu jiných zemí nebo měst a užívám si jejích prozkoumávání. Nemám ráda celodenní ležení na pláži. Chci vše prozkoumat, vidět místo, poznat lidi. Miluji sledování skvělého zápasu v tenise nebo návštěvu živé basebalové hry, ale musí být živá, nechci se na ni dívat v televizi. A miluji zvířata, miluji, miluji, miluji je.

Q) Co jste si odnesla z toho, že jste součást seriálu, který se stal fanouškovsky oblíbeným kultem?

Popravdě – pocit vděčnosti. Tento seriál je dárkem – seriál, postava, fanoušci. Je to dárek, za který jsem a navždy budu vděčná.

Diskuze /2

sedlo03

Bring back Doccubus. Tahle série mě moc nebaví upřímně, je to moc zmateny a Bo a její úlety se mi taky moc nelíbí.

#2 fandapcd
22.1.2014 | 23:22:47
fandapcd

#1 sedlo03: Tahle sérka je chaotická to je pravda, ale snad to na konci bude dávat smysl :)

webmaster
22.1.2014 | 23:27:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Citát

For Valkyries, our last life, it's not called dying… It's called rising. 

Reklama

Stav titulků

Epizoda S05E16: Rise

Titulky pro vás překládá: @channina a Alexka (CWzone)

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců