The Lying Game
88/100 - 55×

The Lying Game

Emma a Sutton jsou dvojčata, která byla po narození rozdělena. Když se poprvé setkají, Sutton navrhne Emmě, která vyrůstala v problémové pěstounské péči, ať na několik dní předstírá, že je ní a Sutton se vydává hledat jejich biologickou matku. Emma si tak může vyzkoušet, jaké je to žít v bohatství a s normálními rodiči. Pravá Sutton však zmizí a Emma se musí rozhodnout, co dál.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC Family | 42 minut
hrají
Blair Redford (Ethan Whitehorse), Helen Slater (Kristin Mercer), Adrian Pasdar (Alec Rybak),


Emma Becker/Sutton Mercer

Emma Becker/Sutton Mercer

Emma vyrůstala v pěstounských rodinách a Sutton v bohaté čtvrti. Obě mají opačné charaktery.

Sezóny 2
2011 - 2013

Emma Becker

Emma vystřídala dvanáct pěstounských rodin, než jí kontaktovala její setra dvojče. Ta po ní chce, aby na chvíli převzala její život, protože jede do L.A. pátrat po jejich biologické matce.

Emma se tedy stane Sutton a musí napravit problémy, která má její dvojče se svými blízkými. Mezi její tajemství paří i Ethan, problémový kluk, se kterým má románek. Jako jediný hned na začátku pozná, že Emma není Sutton.


Sutton Mercer

Rozmazlená holka, která bere vše ve svém životě jako samozřejmost a ničeho si neváží. Rozhodne se pátrat po své matce a zjistí, že má dvojče. Když si vymění životy, Sutton začne žárlit a chce vše zase zpět. Má zálibu ve lhaní a ubližování lidem. Dokáže se změnit, když našla svojí sestru?


Foto: ABC Family

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama