Zack Snyder představuje obsazení hraného prequelu Army of the Dead

Zack Snyder představuje obsazení hraného prequelu Army of the Dead

Režisér Zack Snyder uvede příští rok na Netflixu zombie horor Army of the Dead, ve kterém parta zločinců vykrádá obchody a kasina v karanténní zóně Las Vegas. Snímek přeroste v celou sérii a dočká se prequelu. Kdo si v něm zahraje?

6 1
19.10.2020

Jen o málokterém filmaři je v posledních letech tak slyšet jako o Zacku Snyderovi. Talentovaný tvůrce filmů jako Watchmen či Man of Steel se letos dočkal a vyhrál svůj pomyslný souboj se studiem Warner Bros., díky čemuž uvede na HBO Max svou vlastní verzi Justice League. V dobách sporů s Warnery, které začaly už v roce 2017, ale Snyder rozhodně nezahálel a ve spolupráci s Netflixem natočil zombie horor s prvky komedie Army of the Dead. V něm uvidíme partu žoldáků operovat v karanténní zóně na západě Spojených států. Ve filmu se objeví herci Dave Bautista (Avengers: Infinity War), Hiroyuki Sanada (The Wolverine), Ana de la Reguera (Goliath) či Ella Purnell (Sweetbitter) a původně jsme jej měli vidět na Netflixu už koncem letošního roku. Streamovací služba ale nakonec projekt uvede až počátkem roku 2021, už teď si je ale jistá úspěchem, neboť Army of the Dead se dočká anime spin-offu s dabingem hvězd Joea Manganiella (The Sleepover), Vanessy Hudgens (Powerless) i zmiňovaného Bautisty, a taktéž uvidíme i hraný prequel.

Díky Army of the Dead se Snyder vrací ke svým kořenům. Foto: Netflix


Prequel dostal na starost Němec Matthias Schweighöfer, jenž si ve Snyderově filmu střihne roli Ludwiga Dietera. Schweighöferův film ukáže minulost této postavy a bude se z větší části odehrávat v Evropě, samotný herec pak nejen že si střihne hlavní roli, ale taktéž obstará režii a produkci (spolu se Snyderem). Snyder nyní představil obsazení hlavních rolí a zveřejnil i první fotku herců. Ve filmu tak uvidíme Nathalii Emmanuel (Game of Thrones), Stuarta Martina (Jamestown), již zmíněného Schweighöfera (You Are Wanted), Guze Khana (Four Weddings and a Funeral) a Ruby O'Fee (Polar).

Prequel se točí okolo postavy Ludwiga Dietera. Foto: Netflix

Herce z fotky doplní v prequelu ještě Jonathan Cohen (Family Business), Noémi Nakai (High & Low: The Movie 2 – End of Sky) a Peter Simonischek (Tlumočník). Snímek by se měl v Berlíně začít natáčet už v příštím roce, na Netflixu jej tedy uvidíme pravděpodobně někdy v roce 2022.

Co říkáte na obsazení prequelu Army of the Dead?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů