Black Widow

Black Widow

Ruská vražedkyně, která byla později přijata Nickem Furym, aby se připojila k S.H.I.E.L.D.u.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Natalia Alianovna „Natasha“ Romanoff známá také jako Black Widow byla zvláštní agentkou S.H.I.E.L.D.u a jedna z kandidátů Iniciativy Avengers. Poté, co byla obviněna z vraždy Tonyho Starka, Natasha uprchla ze S.H.I.E.L.D.u a vydala se na vlastní misi pronásledovat muže zodpovědného za vraždu. Vrahovi Hanku Pymovi se podařilo Natashu zabít, stejně jako všechny ostatní kandidáty Avengers, ale ne dříve, než prozradila pravdu Nicku Furymu.

1×05 – What If… Zombies?!

V roce 2018 doprovázela Black Widow Kapitána Ameriku, Hawkeye, Iron Mana a Black Panther do San Francisca, aby reagovali na vypuknutí kvantového viru. Po příjezdu je však přemohli zombie a nakazili se.

1×08 – What If… Ultron Won?

V roce 2015 se Romanoff a Clint Barton ukryli v Rusku poté, co Ultron úspěšně nahrál svou AI do těla z vibrania. Sami našli zbraň proti němu, program Arnima Zoly, kterého nakonec úspěšně nahráli do jednoho robota od Ultrona. Bohužel Ultron nebyl v onom vesmíru a jeho roboti se chtěli zbavit nejen Black Widow a Hawkeye, ale také Arnima Zoly. Proto se Hawkeye obětoval, aby Black Widow a Arnim Zola přežili.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Black Widow – Speciální agentka S.H.I.E.L.D.u a členka STRIKE týmu, kde pracovala po boku Captain Carter a Brocka Rumlowa. Když se Captain Carter vrátila zpět ze své mise od Pozorovatele, Black Widow našla na Lemurian Star brnění HYDRA Stompera a řekla Peggy, že v brnění někdo je.

Black Widow – Jako odměnu za pomoc při záchraně multivesmíru, kde společně s ostatními zastavila Ultrona, byla Natasha poslána do vesmíru, kde byla bývalá Black Widow mrtvá. Tak se mohla trochu vrátit zpět ke svému starému životu a pomohla osvobodit svůj nový svět od Lokiho.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Parádna v oboch sériách.

webmaster
11.1.2024 | 19:20:49

Nepřehlédněte

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Ve druhé řadě seriálu What If…? se setkáváme s novou superhrdinkou Marvelu, Kahhori. Jaký bude její příběh a čím se epizoda bude zabývat, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama