Scarlet Witch

Scarlet Witch

Člen Avengers a velmi mocná čarodějka schopná produkovat mýtickou formu magie zvanou chaotická magie.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×05 – What If… Zombies?!

V roce 2018 se Wanda Maximoff nakazila kvantovým virem a proměnila se v zombie. Vision, neschopen ji vyléčit, byl proti jejímu zabití a rozhodl se, že ji udrží v zadržovací cele v Camp Lehigh v New Jersey. Potom tam zavedl přeživší, aby mohla být nadále krmena. Skupina přeživších ve složení Bruce Bannera, Petera Parkera, Buckyho Barnese, Okoye a Kurta Goreshtera dorazila do tábora po odvození jisté zprávy. Barnes prozkoumal základnu, aby našel transport, a místo toho našel zombie Wandu a zmrzačeného T'Challu.

Wanda, která byla znepokojena přítomností přeživších a hladová po nějakém jídle, vyletěla ze své cely a zabil Kurta. Bucky, Peter a Okoye bojovali proti Wandě, zatímco Bruce přesvědčil Visiona, aby je pustil. Vision jim vytvořil otvor k útěku, a když utíkali, Wanda zajala a zabila Okoye. Vision pak potopil základnu, což způsobilo, že celá padla na Wandu. Když Wanda náhle vyskočila z trosek, viděla, že si Vision vyrval Kámen mysli a poklekla u jeho mrtvoly. Naštvaná za to, co Vision udělal, ignorovala skutečnost, že Peter, Scott a T'Challa utíkali na Quadjet. Poté ji konfrontoval Bruce, kterého odhodila stranou. Nicméně se ho pokusila kousnout, ale ten se včas proměnil v Hulka a zapojil ji do boje.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Wanda, spolu se všemi zombie, byla transportován přes portál Doctora Strange, aby rozptýlila Ultrona na neobydlené planetě v jiném vesmíru. Dokázala odolat Ultronově zničení hordy zombie a použila své síly, aby s ním bojovala. K jejímu překvapení však použil Kameny nekonečna, aby absorboval její energetický výbuch. Wanda si příliš pozdě uvědomila, že ji zabije bytost s tváří jejího milence. Nemohla dělat nic jiného, než vidět, jak Ultron použil sílu kamenů k vyhlazení planety a zabil ji.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Bola sakra desivá :D

webmaster
31.12.2021 | 22:51:47

Nepřehlédněte

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Ve druhé řadě seriálu What If…? se setkáváme s novou superhrdinkou Marvelu, Kahhori. Jaký bude její příběh a čím se epizoda bude zabývat, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama