Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)

Oficiální synopse k epizodě 2x02 - Boundaries

Oficiální synopse k epizodě 2x02 - Boundaries

April vyhodí zdrženlivost do vzduchu a začne si báječnou aférku s pěkným umělcem Danielem Zamorou. Joss a Harry se během plánování přepychového večírku pro bohatou paničku kvůli všemu hádají. Savi se vrátí do firmy a začne žárlit na svou novou oslňující kolegyni Antoniu Ruiz, se kterou musí sdílet kancelář. Ta, zdá se, nemá žádné osobní zábrany. Karen musí čelit duchům její minulosti, když je vyzvána aby svědčila pravdivé výpovědi Elizabeth Grey.

0 0
3.6.2014

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!