Most Dangerous Game
83/100 - 7×

Most Dangerous Game

Dodge Tynes je nevyléčitelně nemocný a je ochotný udělat cokoliv, aby zajistil svou těhotnou manželku. Souhlasí s účastí na lovu, kde velmi brzy zjistí, že není lovcem, ale lovnou.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Quibi, Roku | 10 minut
žánr
Akční, Thriller

S02E11: Lighthouse

S02E11: Lighthouse

Zatímco se lov schyluje ke konci, Victor má šanci vyhrát, ale kvůli nečekanému příjezdu Josie může přijít o vše, co miluje. Miles se mezitím obává, že ho jeho neoficiální hrátky staví u rady Tiro Fund v nemilost.

cz sk
10.3.2023
9 minut

Základní info:

Režie: Sam Hill
Scénář: Nick Santora

Hrají: David Castañeda (Victor Suero), Christoph Waltz (Miles Sellars), Anna Gunn (předsedkyně), Martina Ortiz-Luis (Josie Suero), Devon Bostick (Green), Ciara Bravo (Tina), Mark McKenna (Taft), Kaz Morgan (zrzek), Mishael Morgan (Pierce „Lainie“), Rebecca Gibian (Dina), Claudia Hamilton (Corrine),…Foto: RokuHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E12: Blood Work

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá @saurix.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama