Orphan Black Graeme Manson reaguje na jedno z největších úmrtí seriálu

Graeme Manson reaguje na jedno z největších úmrtí seriálu

Graeme Manson reaguje na jedno z největších úmrtí seriálu

Graeme Manson, jeden z tvůrců seriálu, v rozhovoru pro EW.com prozradil, co scenáristy vedlo k rozhodnutí nechat zemřít jednu z nejdůležitějších postav.


6 1
2.8.2017

Manson v reakci na osmou epizodu, během níž byla zabita paní S., kterou už od počátku seriálu ztvárňovala Maria Doyle Kennedy, řekl následující:

Když se podíváte na celou linku Sarah a paní S., uvidíte, že teď vyprávíme generační příběh. Jedná se hlavně o Sarah, která bude muset nahradit svou matku, což bude tou nejtěžší věcí, jakou musela Sarah kdy udělat. Mezi scénáristy došlo k takovému tomu momentu, kdy se člověk musí zhluboka nadechnout. Je to naše poslední sezóna. Někdo zemřít musel a tohle dávalo smysl. Nejdříve jsme volali Tatianě a Marii, abychom jim to řekli. Všichni reagovali stejně – bude to přesně ta rána, kterou náš seriál potřebuje. Zbývají dvě epizody a tohle byl ten nejvíc traumatický moment, kdy jsme to mohli udělat a dokončit tak příběh ženy, kterou v prvním díle seriálu vidíme vstoupit na nástupiště. Nastal čas připravit pole pro finálové epizody. Jak Sarah zareaguje? Bude to ta impulzivní Sarah, kterou tak dobře známe? Jak budou se sestrami pokračovat, když přišly o hlavu rodiny?


Foto: BBC America

Diskuze /5

kriketa

Ešte som túto časť nevidela a už teraz viem, čo sa stane :/

#2 seekinangel
2.8.2017 | 20:58:22
seekinangel

#1 kriketa: Informace, o koho šlo, není uvedena ani v názvu článku, ani v úvodní části, která je viditelná pro všechny. Človek musí chtít, aby se k ní vůbec dostal :) Navíc jistě uznáš, že nelze čekat, až se na daný díl podívají opravdu úplně všichni :)

#3 palokabela
webmaster
2.8.2017 | 23:44:03
palokabela

#2 seekinangel: preach

2.8.2017 | 23:52:21
Lex Luthor

Byl jsem překvapenej, ale vzhledem k závěru sezony a seriálu jsem i čekal úmrtí nějaké kladné postavy, je to seriál pro dospělé, takže ne všichni přežijí a dočkají se štastného konce

#5 seekinangel
3.8.2017 | 10:26:05
seekinangel

#4 Lex Luthor: Souhlas! :) Jen se trochu obávám, že to nebylo všechno, co si pro nás scénáristé na rozloučenou připravili…

webmaster
3.8.2017 | 19:33:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.