Orphan Black Souhrn informací z Comic-Conu

Souhrn informací z Comic-Conu

Souhrn informací z Comic-Conu

Stejně jako v předešlých letech se herci a tvůrci seriálu letos vydali do San Diega. Díky samotnému panelu i dalším rozhovorům se objevila spousta novinek, které si teď shrneme.


7 0
25.7.2016

Herce ze seriálu v San Diegu letos zastupovali Tatiana Maslany, Jordan Gavaris (Felix), Kristian Bruun (Donnie) a Kevin Hanchard (Art). Doprovodili je také tvůrci celého projektu, John Fawcett a Graeme Manson. Skupinu pak doplnila žena, jejíž tvář vám asi příliš povědomá nebude, přestože se objevuje ve velkém počtu scén. Kathryn Alexandre je dublérkou Tatiany a figuruje tak v těch obrazech, kde se setkává větší počet klonů. Tatiana ji v minulosti častokrát zmiňovala, fanoušci se s ní však na Comic-Conu setkali poprvé. Při jednom z rozhovorů dostala Kathryn možnost předvést své herecké umění a zároveň znalost jednotlivých klonů.
Thumbnail Play icon

Kathryn ale nebyla sama, kdo si v San Diegu zahrál. Tatiana a ostatní herci byli během panelu požádáni, aby využili svých schopností improvizace a sehráli krátké scénky s jednotlivými postavami. K vidění tak byl rozhovor mezi Krystal a Felixem či Alison a Donnie na shromáždění k podpoře Donalda Trumpa.

Thumbnail Play icon

Mezi často probíraná témata patřila také Tatianina v pořadí druhá nominace na Emmy. Tatianě se několikrát tleskalo ve stoje, ona sama však tvrdila, že rozhodně nemá šanci vyhrát. Následně ale vtipkovala o tom, že už má napsaný děkovný proslov.


Pokud jde o právě odvysílanou čtvrtou sérii, tvůrci přiznali, že popud k epizodě o Beth jim dal hlavně zájem ze strany fanoušků. Kevina Hancharda prý velmi potěšilo zjištění, že vztah mezi Beth a Artem nebyl čistě profesionální. Jordan Gavaris prozradil, že vztah Felixe s člověkem mimo sesterstvo klonů byl v plánu už delší dobu, původně se však počítalo s tím, že Felix dostane přítele, nikoliv biologickou sestru. Návrat Delphine byl prý plánován od začátku. Graeme Manson k tomuto tématu prohlásil, že spolu s Johnem Fawcettem jejího údajného úmrtí trochu litovali, jelikož se na jejich hlavy snesla vlna kritiky od diváků.

Foto: TVLine.com

Řada samozřejmě přišla také na pár střípků z nadcházející páté série. Jak bylo oznámeno, bude se jednat o sérii poslední. Graeme Manson k tomu řekl, že raději zrušil vlastní seriál sám, než aby ho následně zrušila televizní stanice. Dává mu to možnost napsat takový konec, jaký si diváci zaslouží. Podle Johna Fawcetta ještě není jasné, jak bude vypadat úplně poslední scéna, tu předposlední však už mají naplánovanou. Hlavní záhadou páté série bude bezpochyby postava P. T. Westmorelanda, zakladatele Neoluce. Tvůrci prozradili, že nemusí nutně jít o zápornou postavu. Důležitou roli v celému příběhu pak bude hrát zhoršující se nepřátelství mezi Sarah a Rachel. Tatiana Maslany poodhalila, že část epizod poslední série bude zaměřena na jednotlivé postavy. Přestože v daném díle budeme sledovat více příběhů, jeden (v každém jiný) bude tím hlavním. To pomůže uzavřít příběhy všech postav.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Kimberlly

Improvizácia – SUPER! :D

25.7.2016 | 22:55:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.