Peacemaker
92/100 - 77×

Peacemaker

Christopher Smith je známý jako hrdina Peacemaker, přičemž jeho zásady z něj často činí padoucha. Aby dostál své přezdívce, je ochoten udělat pro mír prakticky cokoliv. Tudíž je jedno, kolik lidí by kvůli němu měl zabít.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 45 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Jennifer Holland (Emilia Harcourt)

James Gunn uklidnil fanoušky, druhá řada je stále v plánu

James Gunn uklidnil fanoušky, druhá řada je stále v plánu

V průběhu minulého týdne byl James Gunn hostem podcastu svého dobrého přítele Michaela Rosenbauma. V rámci vysílání se rozmluvil o výstavbě nového DCU a potvrdil, že po dokončení nového supermanského filmu se vrátí k tvorbě Peacemakera.

16 4
20.6.2023

Seriál Peacemaker debutoval na HBO Max loni v lednu a mnozí jej považují za nejlepší DC seriál posledních let. Spin-off snímku The Suicide Squad skončil poměrně slušným cliffhangerem, který se týkal Amandy Waller. Příběh šedé eminence celého DC vesmíru se nadále rozvine v chystaném projektu Waller, jenž připravují Christal Henry (Watchmen) a Jeremy Carver (Doom Patrol) a bude se odehrávat bezprostředně po konci první řady Peacemakera.

John Cena se představí v další řadě. Foto: Warner Bros.

Podle Gunna na samotnou Waller naváže druhá série Peacemakera, kterou začne chystat bezprostředně po dokončení snímku Superman: Legacy, jehož natáčení s trochou štěstí odstartuje snad do konce roku s tím, že premiéra je stanovena na 11. července 2025. Gunn rovněž potvrdil svá dřívější vyjádření – řada postav z první řady Peacemakera se vrátí a objeví se i v minisérii Waller.

Waller slouží jako oslí můstek mezi oběma sériemi Peacemakera. Foto: Warner Bros.

Otázkou zůstává, kdy oba seriál na Maxu uvidíme. Zatímco Waller byla v přípravě od května loňského roku a nyní je její tvorba kvůli stávce scenáristů pozastavena, tvorba druhé řady Peacemakera dosud nezačala. Waller by ale podle tvůrců měla stihnout debut ještě v příštím roce, přičemž by měla být druhým seriálovým počinem nového DCU po animáku Creature Commandos.

Dáte šanci další řadě Peacemakera i novince Waller?

Diskuze /3

Gaffík

První řada nebyla ani dobrá ani vtipná. Měli by zůstat u plánu na druhou řadu a dál ho nerozvádět.

#2 Sctyri
21.6.2023 | 13:28:10
Sctyri

#1 Gaffík: Bohužel váš názor je minoritní a většina je s dílem velice spokojená.

#3 lego assassin
24.6.2023 | 16:09:11
lego assassin

#2 Sctyri: Mě se to také líbilo celý seriál byl top člověk to musí brát že je to něco jako parodie na superhrdiny ale dobrý s tím Orlem.

21.7.2023 | 14:46:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů