Ratched (Ratchedová)
77/100 - 27×

Ratched(Ratchedová)

Prequel slavného filmu One Flew Over the Cuckoo's Nest se zaměří na životní příběh slavné sestry Ratchedové, která terorizuje celý ústav a vládne mu železnou pěstí. Proč taková byla? Na to najdeme odpověď v novém seriálu od Ryana Murphyho (American Horror Story).

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Lékařský, Psychologický


S01E08: Mildred and Edmund

S01E08: Mildred and Edmund

Edmundova poprava se blíží a guvernér si pomoci ní chce zajistit své znovuzvolení. Nová ředitelka chce Edmundovi jeho poslední dny na tomto světě alespoň trochu zpříjemnit. Navrátivší se pacient ale řádně zamíchá kartami.

cz sk
18.9.2020
59 minut

Guvernér změní způsob popravy ve státě z injekce na elektrické křeslo. Mildred zkouší s pomocí Gwendolyn guvernéra přesvědčit, ať to nedělá a nechá Edmunda zemřít humánně. Když se jim to nepovede, poprosí sestru Bucketovou, zda jí dovolí stát se andělem milosrdenství i pro Edmunda. Než se to však stane, do léčebny se vrátí Charlotte s novou osobností – stala se Dr. Hanoverem. Jejím cílem je dostat Edmunda ven a vyléčit ho.

Charlotte/Dr. Hannover donutí sestru Bucketovou, aby ji vzala za Edmundem. Zastřelí Hucka a strážného u cel. Spolu s Edmundem utečou. Po dvou letech se sestra Bucketová, jež byla nakonec vybrána jako trvalá ředitelka sanatoria, vydává do Mexika, na návštěvu za Mildred a Gwendolyn. Té se daří dobře, léčba jí zabírá. Gwendolyn najde v novinách, že v Chicagu bylo zavražděno sedm zdravotních sester. V tu chvíli má Mildred telefon, volá jí Edmund. Mildred, která žije v obavách, že se je Charlotte přijedou zabít, ho v podstatě nepustí ke slovu. On jí potvrdí, že zdravotní sestry zabil on a Mildred mu řekne, že ví, že po ní jde a že by se měla bát. Ale ona mu sdělí, že to on by se měl bát, protože on půjde po něm.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zizik

No musím říct, že poslední díly už mě tak nebavily jako výtečný start série… tak nějak v půlce se to zlomilo a už to nefungovalo jako první 2 díly, a poslední díl jsem vyloženě prozíval. Nicméně i tak celkový „průměr“ 80% za celou řadu.

3.11.2020 | 15:56:08
Nina317

Vrah, schizofrenička a alkoholička :D jooj 2. séria bude veľmi zaujímavá. Ale prekvapila ma postava Betsy čakala som od nej nejakú zradu a nakoniec sa z nej vyklubala kladná postava. A dúfam, že v druhej sérii sa naučila postavy používať zbrane lebo ako strieľať z nenabitej zbrane je už iný level :D

24.9.2020 | 15:59:10
Lucifrid

Skvělý závěr, Murphy jako vyšitý. Seriál sice získal druhou řadu, ale přes to lehce otevřené zakončení, které tomu sedlo, by vyloženě nutná nebyla. Přesto se na ni ale těším.

webmaster, korektor
20.9.2020 | 21:26:53

Filtr seriálů
Reklama