Ray Donovan
94/100 - 151×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní potíže a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 55 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Devon Bagby (Conor Donovan), Susan Sarandon (Samantha Winslow), Steven Bauer (Avi), Katherine Moennig (Lena), Pooch Hall (Daryll Donovan), Brooke Smith (Frances), Elliott Gould (Ezra Goldman), Hank Azaria (Ed Cochran), Peter Jacobson (Lee Drexler)

S07E08: Passport and a Gun

S07E08: Passport and a Gun

O'Malley jde po Sullivanových a chce spravedlnost. Ray a Smitty po sobě musí uklidit stopy. Daryll se opět shledává s Jasmine a dostává jedinečnou příležitost. Terry a Bunchy se věnují nevyřešené záležitosti.

sk
5.1.2020
1 021 000
44 minut

Scénář: Joshua Marston, Kelly Wiles
Režie: John Dahl

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Darryl to fakt nezvladl a na Raye jsem zvědav jak si poradi ale určitě něco vymysli a jsem zvědav jak ovlivni vztah mezi Bridget a Smittym.

redaktor
20.3.2020 | 12:32:27
Lukas11

Darryl se zcela potatil.

5.1.2020 | 16:17:36

Není po všem

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Donovanovi se dočkají filmového závěru

Rodinné krimi Ray Donovan se nakonec přece jen bude moci pořádně rozloučit. Stanice Showtime dá seriálu šanci dovyprávět svůj příběh formou filmu, který by se měl začít natáčet ještě letos. Scénář si vezmou na starost Liev Schreiber a David Hollander, přičemž Hollander se chopí i režie.

Reklama

Nejlepší postavy

Rayovy lekce

Rayovy lekce

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama