Ray Donovan
95/100 - 139×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)


O Raye se začne zajímat zvědavá novinářka

O Raye se začne zajímat zvědavá novinářka

Druhá série Raye Donovana přivítá dalšího nováčka. Třetí v pořadí se po Hanku Azariovi a Sherilyn Fenn v druhé sérii objeví i Vinessa Shaw.


0 0
11.2.2014

Vinessa Shaw je novou tváří, která se objeví v druhé řadě seriálu Ray Donovan. Její zatím největší seriálové role byla v loňskem Vegas, ke známějším filmům, v nichž si zahrála, patří 3:10 vlak do Yumy a Hory mají oči. Vinessa v druhé řadě ztvární postavu novinářky z The Boston Globe Kate oceněnou Pulitzerovou cenou. Kate přijede z Bostonu do L.A., aby mohla dokončit svou knihu o Sullym, a zajímá ji proto, jak tento obávaný mafián opravdu skončil. A takové šťourání se Rayovi jistě nebude líbit.

(Vinessa Shaw a Michael Chiklis v seriálu Vegas.)


Druhá série Raye Donovana má za sebou první týden natáčení, uvidíme ji už letos v létě, pevné datum premiéry však ještě stanoveno není.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!