Ray Donovan
95/100 - 141×

Ray Donovan

Ray Donovan umí vyřešit jakýkoliv problém losangeleské smetánky. Na své vlastní problémy a na svou dysfunkční rodinu ale už vůbec nestačí. A když navíc propustí z vězení jeho otce, na radosti mu to rozhodně nepřidá.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
6 sezón | Showtime | 55 minut
hrají
Liev Schreiber (Ray Donovan), Elliott Gould (Ezra Goldman), Eddie Marsan (Terry Donovan), Dash Mihok (Bunchy Donovan), Pooch Hall (Daryll Donovan), Katherine Moennig (Lena), Steven Bauer (Avi), Devon Bagby (Conor Donovan), Kerris Dorsey (Bridget Donovan), Paula Malcomson (Abby Donovan), Jon Voight (Mickey Donovan), Brooke Smith (Frances)

Reakce kritiků v půlminutovém videu

Reakce kritiků v půlminutovém videu

Stanice Showtime se opravdu velmi snaží, aby se jejich nový seriál v televizi a mezi diváky uchytil. Svědčí o tom nejen nespočet promo videí, ale také vysílací čas (po Dexterovi, kdysi tak začínal i Homeland). Jedno ze zmíněných videí zveřejnili i teď. Chvástají se v něm výroky kritiků. Dost pozitivně také Raye hodnotí na webu metacritic.com, kde má nový seriál 13 pozitivních hodnocení, 5 smíšených a zatím žádné negativní. Pokud ale chcete seriál posoudit sami, bude nejlepší, když si jej pustíte. Třeba i s našimi českými titulky.

1 0
28.6.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!